Hledám přátele pro dovolenou

13. 3. 2001
Hledám přátele pro dovolenou
Aň jsme byli kdekoliv, na Mallorce, na Krétě, v Chorvatsku, v Jeseníkách, vždycky to bylo nejlepší tam, kam jsme jeli s nějakými přáteli, a s našimi i jejich dětmi.

Hledám přátele pro dovolenou

Aň jsme byli kdekoliv, na Mallorce, na Krétě, v Chorvatsku, v Jeseníkách, vždycky to bylo nejlepší tam, kam jsme jeli s nějakými přáteli, a s našimi i jejich dětmi. Pomalu naši vrstevníci buď nemají peníze, nebo už s nimi nechce jezdit dospívající mládež a jezdí sami a nám začínají chybět přátelé na volejbal, tenis, na pití vína, povídání, smích a tancování. O naší dospívající mládeži nemluvě - těm chybí přátelé k nočním i denním zábavám tak citelně, že s námi ani do nádherných zemí nechtějí. Chybí mi seznamovací inzerce pro rodiny na cestách. Postrádám přátele se stejnou kapsou a zájmy. A to tak moc, že se mi bez přátel, a tím i bez dětí, nechce nikam. Cestovky přijdou o hodně peněz, jestli to takto cítí víc lidí.
Ahoj, zdraví Nespokojená

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Senzační náladu zrovna nemáte, ale jste rádi, že vedoucímu už dochází vaše potřebnost. Nikdy jste nedělali nic napůl, protože to prostě neumíte. Nadřízený si všimnul vašich skvěle…

Nejčtenější články

Doporučujeme