Hledám přátele pro dovolenou

13. 3. 2001
Hledám přátele pro dovolenou
Aň jsme byli kdekoliv, na Mallorce, na Krétě, v Chorvatsku, v Jeseníkách, vždycky to bylo nejlepší tam, kam jsme jeli s nějakými přáteli, a s našimi i jejich dětmi.

Hledám přátele pro dovolenou

Aň jsme byli kdekoliv, na Mallorce, na Krétě, v Chorvatsku, v Jeseníkách, vždycky to bylo nejlepší tam, kam jsme jeli s nějakými přáteli, a s našimi i jejich dětmi. Pomalu naši vrstevníci buď nemají peníze, nebo už s nimi nechce jezdit dospívající mládež a jezdí sami a nám začínají chybět přátelé na volejbal, tenis, na pití vína, povídání, smích a tancování. O naší dospívající mládeži nemluvě - těm chybí přátelé k nočním i denním zábavám tak citelně, že s námi ani do nádherných zemí nechtějí. Chybí mi seznamovací inzerce pro rodiny na cestách. Postrádám přátele se stejnou kapsou a zájmy. A to tak moc, že se mi bez přátel, a tím i bez dětí, nechce nikam. Cestovky přijdou o hodně peněz, jestli to takto cítí víc lidí.
Ahoj, zdraví Nespokojená

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Po pravdě řečeno se nového pracovního týdne tak trochu bojíte a nechcete ani domyslet, co všechno se na vás zase chystá. Uvědomte si, že cokoliv zlého a náročného vás ještě více posílí.…

Nejčtenější články

Doporučujeme