Hledáte módní inspiraci? Čerpejte ji u těchto influencerek nad 50 let!

Hledáte módní inspiraci? Čerpejte ji u těchto influencerek nad 50 let!

Docházejí vám nápady, jak kombinovat outfity, hledáte inspiraci, ale známé módní ikony ve věku mezi dvacítkou a třicítkou nejsou nic pro vás? Nevěšte hlavu, máme pro vás hned několik influencerek ve zralém věku!

Být módní ikonou v jakémkoliv věku dnes už není nic neobvyklého. Žena může vypadat krásně a být vzorem pro ostatní, i když už je třeba babičkou. Je ale jasné, že pokud jste v tomto věku, nezajímá vás móda bezstarostných mileniálek. Naštěstí na Instagramu najdete i dámy, které by mohly být jejich maminkami, a přesto se s nimi mohou poměřovat. Našli jsme pro vás deset nejlepších!

Načerpejte inspiraci v následujících kapitolách!

Jak šel čas s ideálem krásy? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 11

Fiona Milne, @shopwithfifi

Fiona Milne je bývalá módní editorka věhlasných časopisů jako Elle, Vogue, Harper's Bazaar nebo InStyle, takže má módu opravdu v malíčku. Momentálně se věnuje svému blogu The Fifi Report a pracuje také jako osobní nákupčí a stylistka.

Pokračování 3 / 11

Elaine Davis, @squarepearls

Elaine Davis žije již několik dekád v New Yorku, což je na první pohled poznat z jejího módního stylu. Elaine dokáže skvěle kombinovat klasické a módní prvky, zatímco své poznatky sdílí na svém blogu Square Pearls.

Pokračování 4 / 11

Mette Sorrig, @msorrig

Mette Sorrig je Dánka žijící v Kodani, městě, které tepe módním duchem. Stejně jako Mette, která na svém Instagramu sdílí svůj neotřelý styl kombinující spontánnost a vintage kousky a radí, jak se v oblékání více odvázat.

Pokračování 5 / 11

Violet Trikilis, @violeta.zuvela

Violet Trikilis žije v australském Melbourne, a tak díky ní můžete okusit módu protinožců. Matka pěti dětí a také babička na svém Instagramu ráda představuje oblíbené australské značky.

Pokračování 6 / 11

Anna Mavridis, @annamavridis

Blonďatá Švédka etablovaná v Řecku se zhlédla v pestrobarevném boho stylu s velkou dávkou elegance, který její modelkovské postavě skvěle sedne. Krom krásných outfitů se na jejích fotkách navíc můžete kochat dechberoucími sceneriemi řeckého ostrova Santorini, kde Anna přes léto žije. V zimě zase zásobuje krásnými výjevy z Athén či Švédska.

Pokračování 7 / 11

Renia Jazdzyk, @venswifestyle

Renia Jazdzyk je původem Polka, momentálně žijící v britském Newcastlu. Právě tady dokumentuje svůj osobitý styl, který je vždy něčím originální. Nebojí se mixovat vzory a ráda vám dokáže, že i reflexní barvy jsou nositelné ve vyšším věku.

Pokračování 8 / 11

Lyn Slater, @iconaccidental

Lyn Slater je profesorka na Fordhamské univerzitě, která v roce 2014 založila svůj nyní slavný blog Accidental Icon. Lyn si oblíbila jednoduchý moderní styl, který kombinuje s newyorskými prvky a protkává vintage kousky slavných návrhářů, jako je třeba Dior.

Pokračování 9 / 11

Linda Rodin, @lindaandwinks

Linda Rodin je bývalá stylistka a z jejího profilu je zřejmé, že krom jiného miluje džíny a džínové oblečení. Zajímavé kousky z denimu se snaží neotřele kombinovat tak, aby byly nositelné kamkoliv.

Pokračování 10 / 11

Grece Ghanem, @greceghanem

Grece Ghanem je Kanaďanka žijící v Montrealu, a jak je na její postavě velice zřejmé, živí se jako fitness trenérka. Úspěšná je také na Instagramu, kde má její profil přes 700 tisíc sledujících, kteří obdivují její neotřelý styl a barvy snoubící se s elegancí.

Pokračování 11 / 11

Yasmin Furmie, @yasminfurmie

Yasmin Furmie vyniká mezi ostatními influencerkami svojí láskou k oblekům pánského střihu a také k teniskám. Tyto dvě věci často a ráda kombinuje, občas ale vymění kalhoty za sukni i šaty, tenisek se ale vzdává velmi nerada.

Doporučujeme

Články odjinud