Hledáte toho pravého? Soustřeďte se na těchto 5 bodů, abyste vybrala správně

2. 3. 2021
Hledáte toho pravého? Soustřeďte se na těchto 5 bodů, abyste vybrala správně
Hledání partnera v dnešní době rozhodně není nic jednoduchého, obzvlášť v posledních dnech, kdy je v naší republice omezen pohyb a setkávání. Pokud ale i tak hledáte toho pravého například prostřednictvím on-line seznamek a nechcete šlápnout vedle, tyto rady by vám mohly pomoci.

Společné vize

Jestliže jste se rozhodla, že si konečně chcete najít partnera, s kterým pokud možno strávíte zbytek života, je poměrně důležité, aby se vaše životní cesty dokázaly protnout. Pokud váš nový objev chce na stáří cestovat po světě, zatímco vy se těšíte, jak budete pracovat na zahrádce a starat se o vnoučata, dost pravděpodobně to budoucnost mít nebude. Jestli on touží bydlet na samotě v rodinném domku, ale vás srdce táhne do ruchu velkoměsta, je to celkem zásadní problém. Je proto třeba si ujasnit vaše vize ohledně společného soužití, plánů, cílů i koníčků a případně zjistit, zda jste oba schopni kompromisů.

Jak poznat, že už jste pár? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Na víkend si naplánujte činorodou aktivitu a pohybujte se venku na čerstvém vzduchu. I přes všechny zákazy a doporučení si najdete plnohodnotný způsob strávení volna. Vyrazte třeba na…