Hloubku milostného vztahu otestuje detektor lásky

16. 9. 2002
Hloubku milostného vztahu otestuje detektor lásky
Rumunský inženýr Michal Burbulescu vyrobil náramek, fungující jako "detektor lásky". Vynálezce je přesvědčen, že tato elegantní ozdoba může ovlivnit někdy složité vztahy mezi mužem a ženou.

Hloubku milostného vztahu otestuje detektor lásky

Klepněte pro větší obrázek Rumunský inženýr Michal Burbulescu vyrobil náramek, fungující jako "detektor lásky". Vynálezce je přesvědčen, že tato elegantní ozdoba může ovlivnit někdy složité vztahy mezi mužem a ženou.

Vynálezce vyšel ze skutečnosti, že člověk je s to velmi mistrně skrývat své skutečné pocity. Senzory v náramku jsou ovšem schopny zaregistrovat i ty nejnepatrnější fyziologické změny, informace převést na malou plošku na zmíněné ozdobě, na níž se pomocí speciální metodiky graficky ukáže, zda člověk, který má náramek na ruce, mluví upřímně.

A tak podle mínění vynálezce může náramek, věnovaný milovanému partnerovi, vypovídat o skutečných citech obdarovaného mnohem více než on sám.
Zatímco u mužů Burbulescu garantuje stoprocentní přesnost snímaných údajů, zejména v momentě, kdy vyznávají lásku, u žen dává záruku přesnosti diagnózy lásky pouze padesátiprocentní. Psychika žen je podle něj složitá. Lehce podléhají okamžitým změnám nálady, a tak je prý u něžného pohlaví mnohem těžší zachytit na snímači náramku ty nejpravdivější informace.

zdroj: Korzo
foto: ilustrační

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Připravte se na spokojený den, ve kterém se přihodí nespočet zajímavých věcí. Máte nakročeno k velkému úspěchu. Pakliže se zabýváte grafikou, návrhářstvím, designem a podobnými obory,…

Nejčtenější články

Doporučujeme