Hodina sexu spálí kalorie z velké pizzy

17. 7. 2002
Hodina sexu spálí kalorie z velké pizzy
Italští vědci zkoumali, nakolik je možné zhubnout při sexu. Italský dietolog Bruno Fabbri několik let zkoumal spalování kalorií při nejrůznějších sexuálních činnostech a mimo jiné dospěl k závěru, že při šestadvacetiminutovém pohlavním aktu zakončeném orgasmem lidské tělo spálí tolik kalorií, kolik jich získá při snězení poloviny velké pizzy.

Hodina sexu spálí kalorie z velké pizzy

Klepněte pro větší obrázek Italští vědci zkoumali, nakolik je možné zhubnout při sexu. Italský dietolog Bruno Fabbri několik let zkoumal spalování kalorií při nejrůznějších sexuálních činnostech a mimo jiné dospěl k závěru, že při šestadvacetiminutovém pohlavním aktu zakončeném orgasmem lidské tělo spálí tolik kalorií, kolik jich získá při snězení poloviny velké pizzy.

Při třiapadesátiminutovém francouzském polibku lze podle Fabbriho neutralizovat příjem kalorií z hamburgru nebo pytlíku chipsů.
Zbavit se nadbytečné hmotnosti lze také svlékáním partnera. Energetický výdej při rozpínání podprsenky je závislý na způsobu, jakým se to dělá.

"Samozřejmě je nejlepší rozepnout podprsenku oběma rukama, ale ztratí se pouze osm kalorií, tedy prakticky nic. Pokud budete zápasit se zapínáním jednou rukou, ztratíte 18 kalorií. Jestliže podprsenku rozepnete zuby, je možné se zbavit 87 kalorií," vyplývá ze studie italských znalců.

zdroj: Korzo

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Zčistajasna se vám podaří vyřešit finanční potíže. Peníze k vám přijdou doslova samy. Už nebudete řešit krizi, prostě zmizí. Stejně jako mírné ochlazení v trvalém svazku. Pracujte na…

Nejčtenější články

Doporučujeme