Hodinový hotel v rumunském skanzenu

25. 4. 2002
Hodinový hotel v rumunském skanzenu
V tomto muzeu jsou shromážděny unikátní starobylé venkovské domky. A právě ty vnukly dvěma podnikavým chlapíkům z ochranky nápad, jak si trochu přivydělat. Začali zamilovaným párům nabízet možnost strávit noc rozkoše v historických domcích za cenu na naše poměry mimořádně mírnou.

Hodinový hotel v rumunském skanzenu

Romantické sexuální prožitky, které dopřávali pracovníci ochranky rumunského skanzenu za pouhé tři americké dolary, je stály nakonec místo. O propuštění obou mužů se nepřímo postaral televizní štáb, který se vydával za roztouženou dvojici, aby pak odvysílal reportáž, jak je snadné prožít romantickou noc ve starobylém historickém domečku. Není žádným tajemstvím, že běžný rumunský občan zrovna hmotnými statky neoplývá a snaží si přilepšit, kde může. A o to se pokoušeli i dva pracovníci bezpečnostní služby, kteří měli střežit klid a mír rumunského etnografického muzea pod širým nebem.

V tomto muzeu jsou shromážděny unikátní starobylé venkovské domky. A právě ty vnukly dvěma podnikavým chlapíkům z ochranky nápad, jak si trochu přivydělat. Začali zamilovaným párům nabízet možnost strávit noc rozkoše v historických domcích za cenu na naše poměry mimořádně mírnou – pouhé tři americké dolary!
Problém nastal v okamžiku, kdy se o tomto historickém hodinovém hotelu dozvěděli lidé z televize. Dvojice mladých televizních pracovníků – reportérka a kameraman – sehráli zamilovanou dvojici evidentně velmi věrohodně a za tři dolary natočili reportáž o tom, jak snadno a rychle udělat ze skanzenu hampejz.
Po odvysílání reportáže došlo velmi rychle na oba podnikavé nešňastníky. Vedením muzea je na hodinu propustilo pro ztrátu důvěry a budou moci mluvit o velkém štěstí, nebude-li na ně vzneseno obvinění z daňového úniku.

zdroj: Plus

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Tento den je ideální pro relaxaci a lehké sportovní aktivity. Pokud jste ovšem v práci, nezatěžujte se příliš, jinak se dílo nepodaří a zkazíte si víkend. Věnujte se dokončení nutných…

Nejčtenější články

Doporučujeme