Holčičky princezny, kluci raubíři

27. 3. 2008
Holčičky princezny, kluci raubíři
Máte pocit, že vaše děti rostou rychleji, než jim stíháte chodit do obchodů nakupovat oblečení? Je mnoho způsobů, jakým můžete svým ratolestem nakoupit, a to z pohodlí domova přes internet nebo po telefonu, případně poštou.

„Dětská móda musí samozřejmě splňovat mnohá kriteria. Především se jedná o pohodlí dětí – zde hodně záleží na materiálech a na střihu. Dále by mělo podporovat rozvoj osobnosti a individuality dětí – šaty dělají člověka už odmalička! Zároveň by ale nemělo podporovat styl ,stará – mladá‘. Děti se oblékají sice stylově jako dospělí, ale dětské prvky musí být jasně znát,“ vysvětluje módní specialistka společnosti Quelle paní Jana Šplíchalová.

Holčičky určitě budou nadšené z klasické růžové a červené, květinových vzorů a výšivek. A když jim ještě řeknete, že Quelle nosí i nejkrásnější dívky České republiky, jinde už je nakupovat nedonutíte. Kluci zase ocení pohodlné kalhoty, kostkované košile a vzorovaná trička. Čeká vás v rodině nějaká významná událost? Nechte své děti, ať si tento den užijí ve slavnostní náladě i oblečení!

Nechte se inspirovat v katalogu Quelle – papírovém nebo internetovém. Firma Quelle je generálním partnerem finálového večera Miss České republiky 2008. Buďte vy i vaše dcera jako nejkrásnější dívky České republiky – váš manžel i syn se jistě stanou vašimi fanoušky. Více na www.quelle.cz

Klepněte pro větší obrázek
Trenčkot od 599 Kč
7/8 džíny od 449 Kč
Růžový kabátek z bavlněného popelínu s podšívkou, dvouřadovým zapínáním a páskem – pro princeznu v civilu ideální! Džíny s květinou výšivkou jako nezbytný doplněk.

Klepněte pro větší obrázek
Bunda od 599 Kč
Dívčí bunda s výšivkou a květinovou podšívkou je ideální na přechodné období.

Klepněte pro větší obrázek
Souprava: košile a kalhoty
od 599 Kč
Sportovní ležérní styl sluší těm pravým raubířům nejvíc. Tenké bavlněné materiály jsou zase nejvhodnější pro jejich lumpárny.

Klepněte pro větší obrázek
2 ks - bermudy od 598 Kč
Bavlněné bermudy na gumu s kapsami a nášivkami – v nabídce v námořnické modré, béžové, oranžové, olivové a v maskáčovém vzoru.

Klepněte pro větší obrázek
Oblek – souprava blejzr, kalhoty, vesta, košile a kravata od 699 Kč
Dívčí šaty od 399 Kč

Až vaše děti vyrazí na svatbu jako doprovod, budou si je hosté plést s nevěstou a ženichem!

Klepněte pro větší obrázek
Oblek – blejzr, vesta, kalhoty, košile a motýlek od 899 Kč
Co je malé, to je milé – o dětech to platí dvojnásob. Ale věděli jste, že i o dětském oblečení?

Klepněte pro větší obrázek
Šaty od 449 Kč
Malá princezna, nebo snad družička?

Klepněte pro větší obrázek
Šaty od 599 Kč
Šaty ze třpytivého saténu a podšívka s lemem z tylu rozzáří úsměv vaší dcery i všech hostů!


Zdroj: ConPro

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Váš zdravotní stav je po celý leden v normě, a proto byste měli oslnit kohokoliv díky svým pohybovým dovednostem. Pokud nepatříte mezi milovníky sportu, tak si zvolte aspoň jeho nenáročnou…

Nejčtenější články

Doporučujeme