Holka, nebo kluk? Princ Harry prý potvrdil, že se Williamovi narodí syn

6. 5. 2013
Holka, nebo kluk? Princ Harry prý potvrdil, že se Williamovi narodí syn | Zdroj: Profimedia.cz
Před několika dny byla vévodkyně Catherine z Cambridge nakupovat kočárek pro miminko, které čeká s britským korunním princem Williamem. A protože zvolila modrou barvu potahu, je jasné, že prvorozený potomek a první vnuk prince Charlese bude mužského pohlaví.

Ačkoli z královské rodiny to nikdo nechce oficiálně komentovat, Harry se prořekl a potvrdil, že jeho starší bratr bude mít chlapce.

„Harry říká všem, že William a Kate budou mít kluka, a jak je nadšený, že bude mít malého synovce. Také prohlásil, že je z toho nadšená celá rodina. Kate chtěla syna vždy… Blízcí přátelé a rodina vědí, že to bude chlapec,“ cituje list Sunday People zdroj blízký mladým členům britské královské rodiny.

Pohlaví dítěte však Kate a William oficiálně neoznámí dříve, než se dítě narodí. Pak vydají prohlášení k veřejnosti, v němž vyzradí jméno budoucího následníka či budoucí následnice britského trůnu.

Foto: Profimedia.cz

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

S velkou podrážděností se nikam nedostanete. Udržujte se v klidovém režimu a naleznete ztracenou energii. Věřte, že už to nebude dlouho trvat. Musíte to zkrátka a dobře vydržet. Napojte se…

Nejčtenější články

Doporučujeme