Hollywoodská monstra aneb Když hvězdy ztrácejí soudnost

14. 6. 2013
Sláva, úspěch a bohatství. Ať už se na výsluní dostaly jakkoliv, nehodlají se smířit s tím, že jim léta ubíhají jako všem ostatním a že ani série plastických operací a botoxových injekcí z nich neudělá dvacetileté svěží krásky. Jak to vypadá, když si dámy vyjdou na pláž a ztratí při tom poslední zbytky soudnosti a vkusu?

Angela Raiola , známá jako „Velká Ang“ ze známé hollywoodské reality show „Mob Wives“, takto relaxovala v bikinách na pláži v Miami. Třiapadesátiletá výstřední hvězda se proslavila hlavně tím, že si nechala zvětšit ňadra do gigantických rozměrů a přifouknout ústa silikonem. Je tohle pro muže sexy?

Klepněte pro větší obrázek

Donatella Versace (58), italská hlavní módní návrhářka skupiny Versace, si vyšla v plavkách a nic více neřešila. Prsní implantáty na její kostnaté postavě vypadají opravdu bizarně.

Klepněte pro větší obrázek

Slavná modelka, zpěvačka a bývalá modelka Playboye Bebe Buell , matka slavné herečky Liv Tyler, si užívala na pláži nahoře bez.

Klepněte pro větší obrázek

Britská fotomodelka a zpěvačka Kate Price , známá spíše jako Jordan a také svým silikonovým poprsím, je závislá na svém vzhledu. Nepopírá, že má zálibu v plastických operacích - má vylepšené rty, vybělené zuby a odsáté přebytečné špíčky z břicha, hýždí a stehen. Tak takhle tedy vypadá dokonalá žena?

Klepněte pro větší obrázek

Bývalá topmodelkaJanice Dickinson (56) se za každou cenu snaží vypadat stále mladě, ale věk a řada plastických operací již vykonaly své.

Klepněte pro větší obrázek
Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Druhá polovina měsíce bude o něco příjemnější, a proto můžete být klidní. Samozřejmě jen v tom případě, že vás nepotká špatná nálada. Jakmile začnete bručet, vrátíte se do starých nevrlých…

Nejčtenější články

Doporučujeme