Holubová prý bude skvělou tchyní, lepší než tou filmovou

26. 3. 2010
Holubová prý bude skvělou tchyní, lepší než tou filmovou
Herečka Eva Holubová (50) si zahrála v novém filmu Zdeňka Trošky Doktor od jezera hrochů pořádnou semetriku - tchyni hlavního hrdiny - hodného a obětavého.

Její dvojčata Adam a Karolina (16) teprve studují střední školu. A ona je novomanželkou. Jejich otce, výtvarníka Miroslava Zdeňku, si vzala po dvacetiletém soužití loni v prosinci ve Spojených státech.

"Má postava tchyně v Doktorovi od jezera hrochů je příšerná. Chce jen prachy pro dceru a být prostě in. Je to taková, s prominutím, z hovna Přemyslovna," svěřuje se Korzu herečka, která prý bude jednou jako tchyně úplně jiná. "Určitě budu skvělou tchyní, která se dětem nebude plést do života."

Holubová se Zdeňkem Troškou natáčela poprvé a moc dobře se jí s ním spolupracovalo. "On je továrna na pozitivní energii, setkávání s ním bylo pro mne přímo psychické sanatorium. Dokonce jsem od něj dostávala i dárečky," říká herečka. A zároveň Holubová přiznává, že to byly knížky a cédéčka. Se smíchem dodává: "A samozřejmě také perly."

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Váš zastánce Slunce vám přináší malé varování, a to speciálně pro dnešek a část víkendu, kdy vzniká jeho konjunkce s Uranem. Určité zkřížení plánů není v tomto čase ničím mimořádným a…

Nejčtenější články

Články odjinud