Hopsa hejsa do Brandejsa s vašimi dětmi

15. 5. 2001
Hopsa hejsa do Brandejsa s vašimi dětmi
V sobotu 26.května 2001 od 10.00 hodin pořádá Brandýské kulturní sdružení již 3. ročník akce "HOPSA HEJSA DO BRANDEJSA", která je zařazena do společného projektu České televize a nadace Rozvoje občanské společnosti "Pomozte dětem".

Hopsa hejsa do Brandejsa s vašimi dětmi

V sobotu 26.května 2001 od 10.00 hodin pořádá Brandýské kulturní sdružení již 3. ročník akce

"HOPSA HEJSA DO BRANDEJSA", která je zařazena do společného projektu České televize a nadace Rozvoje občanské společnosti  "Pomozte dětem". Akce s bohatým kulturním programem pro malé i velké se koná v prostorách lesoparku Houštka v Brandýse nad Labem - Staré Boleslavi. Program plný divadelních a hudebních vystoupení budou provázet soutěže pro děti, ukázky a pouňové atrakce.

Jako v minulých ročnících, tak i letos přislíbili svou účast známí umělci: Blanka Šrůmová, Kamil Emanuel Gott, Alice Springs, Rapmasters, Satelit Kanibal a další

Vystoupí také začínající, ne však neznámí umělci z regionu: Markéta Micková, Honza Jareš.

V průběhu dne je připraveno i několik divadelních představení:

O Honzovi a princezně
O Ježibabákovi
Johannes doktor Faust
Kouzelník (Balónková show)

Další aktuální informace získáte v nejbližších dnech na www.hopsa.cz, dotazy rádi zodpoví na info@hopsa.cz .

Občanským sdružením zaměřeným na práci s dětmi, dětským oddílům, organizacím s nabídkou využití volného času dětí a dětským organizacím nabízíme zdarma se na akci prezentovat.

Zdroj: Ondra Skála

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Na jednu stranu jste moc rádi, že je tady konec pracovního týdne, protože vám začínají docházet síly. Už nejste tak výkonní a obezřetní. Je možné, že chybujete a ani o tom nevíte. Neberte…

Nejčtenější články

Doporučujeme