Velký horoskop pro rok 2020: Co vás čeká podle astroložky Jarmily Gričové?

3. 1. 2020
Velký horoskop pro rok 2020: Co vás čeká podle astroložky Jarmily Gričové?
Rok 2020 bude pod vládou Luny a takový rok se jeví vždycky jako trochu zvláštní. Člověk se více stahuje do sebe. Co udělat, aby byl šťastný, na co si naopak dát pozor? Tady je horoskop astroložky Jarmily Gričové pro jednotlivá znamení.

V roce, kterému vládne Luna, se více staráme o svůj vnitřní život. Obracíme se do svého nitra. Zabýváme se tím, jak naše činy a výroky působí na ostatní lidi. Pokud je stav optimální, snažíme se, abychom druhé zbytečně nezraňovali. Stejně tak se zabýváme životy svých dětí a snažíme se, aby byly co nejlepší – což ovšem neznamená, že jim budeme umetat cestu a odstraňovat z ní každou překážku. Když ještě pochopíme, že naše duše a mysl jsou stejně důležité jako tělo, a rozhodneme se, že jim poskytnete minimálně stejnou péči, vykročíme do roku 2020 tím správným směrem. Co konkrétně čeká jednotlivá znamení podle horoskopu?

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Máte mnoho plánů, jak strávit neděli v pohodě. Bohužel se však nesetkáte s kladnou odezvou. Mějte na paměti, že se musíte někdy podřídit názorům rodiny. Když už chcete prosadit své zájmy,…

Nejčtenější články

Doporučujeme