Horoskop a peníze v roce 2021: Komu se bude dařit, kdo musí být opatrný?

Horoskop a peníze v roce 2021: Komu se bude dařit, kdo musí být opatrný?
Jak dlouho nás budou ještě trápit ekonomická opatření, která řadě z nás způsobila značné komplikace, ba řadu rodin finančně už stihla zničit? Kdo se zase postaví na nohy, komu to bude trvat déle, komu se bude vysloveně dařit? Podívejte se na finanční horoskop pro rok 2021.

Kdy skončí krize?

Skoro by se dalo říct, že rok 2021 proběhne pod vlivem sporů mezi makroekonomickým myšlením a životními zkušenostmi. Zatímco makroekonomika nás ústy našich volených představitelů a odborníků všeho druhu žádá, prosí a naléhá, abychom utráceli co nejvíce, protože jinak se kola ekonomiky zadřou a zastaví, geneticky podmíněné životní zkušenosti radí šetřit, neutrácet a naopak přesunovat peníze do rezerv. V tom, co v této hodně složité a komplikované situaci dělat, vám nikdo neporadí. I když… jsou zde ještě hvězdy, které viděly i horší krize, než je tak koronová. Když se jich zeptáme, zjistíme, že dávají odpověď stejně nejasnou, jako slovutní ekonomové. A když nikdo neví nic, můžete se horoskopy řídit stejně dobře jako jakýmikoli jinými pokyny.

Jak vydělat slušné peníze? Třeba díky minerální vodě. Nebo Becherovce. Mrkněte na video: 

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

I když je dneska státní svátek, můžete částečně pracovat, anebo studovat. Nepůjde však o jednoznačné vykonání těchto činností. Během dne si udělejte čas na svou rodinku, protože si…