Horoskop a peníze v roce 2022: Komu se bude dařit, kdo musí být opatrný?

Foto: iStock
Horoskop a peníze v roce 2022: Komu se bude dařit, kdo musí být opatrný? | Foto: iStock
Jak dlouho nás budou ještě trápit ekonomická opatření, která řadě z nás způsobila značné komplikace, ba řadu rodin finančně už stihla zničit? Kdo se zase postaví na nohy, komu to bude trvat déle, komu se bude vysloveně dařit? Podívejte se na finanční horoskop pro rok 2022 pro jednotlivá znamení horoskopu.

Kdy skončí krize?

O tom, že konec roku 2021 proběhl, co se ekonomiky týče, ve znamení nejrůznějších a ne tak úplně příjemných překvapení, nepochybuje nikdo. Zejména ti, kteří v listopadu postávali přede dveřmi spolehlivých dodavatelů energií, protože ten jejich zásadně zklamal, by k tomu nepochybně mohli říct své. Když píšu tyto řádky, musím se stejně jako všichni ostatní smířit s tím, že nás čeká rok, který je sice pod vládou Jupiteru, ale který bude také zejména ve třetí třetině hodně proměnlivý. My staří harcovníci jsme naštěstí na stav, kdy nikdo neví, co se bude dít, zvyklí. Mladší generace to pak může brát jeho vhodný trénink v mentální a psychické odolnosti. Já vám v tom – a sobě samozřejmě také – držím palce!

Jak vydělat slušné peníze? Třeba díky minerální vodě. Nebo Becherovce. Mrkněte na video: 

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Lvi, většinu problémů řešíte ihned a neodkládáte je na později. V pracovní oblasti se perete za své místo na výsluní a nebojíte se ani větších výzev. Jen málokdo odolá vašemu šarmu a…