Horoskop a peníze v roce 2022: Komu se bude dařit, kdo musí být opatrný?

Jak dlouho nás budou ještě trápit ekonomická opatření, která řadě z nás způsobila značné komplikace, ba řadu rodin finančně už stihla zničit? Kdo se zase postaví na nohy, komu to bude trvat déle, komu se bude vysloveně dařit? Podívejte se na finanční horoskop pro rok 2022 pro jednotlivá znamení horoskopu.

Kdy skončí krize?

O tom, že konec roku 2021 proběhl, co se ekonomiky týče, ve znamení nejrůznějších a ne tak úplně příjemných překvapení, nepochybuje nikdo. Zejména ti, kteří v listopadu postávali přede dveřmi spolehlivých dodavatelů energií, protože ten jejich zásadně zklamal, by k tomu nepochybně mohli říct své. Když píšu tyto řádky, musím se stejně jako všichni ostatní smířit s tím, že nás čeká rok, který je sice pod vládou Jupiteru, ale který bude také zejména ve třetí třetině hodně proměnlivý. My staří harcovníci jsme naštěstí na stav, kdy nikdo neví, co se bude dít, zvyklí. Mladší generace to pak může brát jeho vhodný trénink v mentální a psychické odolnosti. Já vám v tom – a sobě samozřejmě také – držím palce!

Jak vydělat slušné peníze? Třeba díky minerální vodě. Nebo Becherovce. Mrkněte na video: 

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Díky přízni Venuše jste velmi přitažlivé, a proto je únor favorizovaným měsícem lásky. Máte obrovskou šanci seznámit se s někým, kdo vám bude plně vyhovovat, dokonce to mezi vámi ihned…