Horoskop lásky: Kdo se hodí k Blížencům, s kým si budou rozumět?

13. 9. 2018
Horoskop lásky: Kdo se hodí k Blížencům, s kým si budou rozumět?
Blíženci jsou vzdušné znamení, které potřebuje svobodu a změnu. Na jednu stranu se tak s nimi v posteli nebudete nudit, na druhou stranu pozor na sklony k nestálosti. Mrkněte na video v úvodu článku.

Jací jsou Blíženci při sexu?

Kdo měl tu čest ocitnout se s Blížencem v posteli, možná to zažil: Jste v nejlepším, když si Blíženec na něco vzpomene a musí to za každou cenu začít řešit. Pokud jste sama Blížencem, pak toto nutkání možná znáte na vlastní kůži, prostě si nemůžete pomoci a musíte to říct. Blíženci by si na to měli dávat pozor. Když jste s partnerem v posteli, soustřeďte se na hlazení, polibky, tělo toho druhého a ne na to, co budete dělat zítra. 

Blíženci v sobě skrývají více povah či poloh osobnosti. Což slibuje, že se s nimi partneři nebudou nudit, že umí překvapit. Blíženci také rádi experimentují a zkoušejí nové věci, což se týká i milostného života. Na druhou stranu pozor na přelétavost ve vztazích, Blíženci v touze po změně mají tendenci začít se nudit, pokud nezažívají stále něco nového. 

Vhodná znamení pro Blížence

Blíženec je vzdušné znamení, kterému vládne planeta Merkur – ten je zaměřen na komunikaci, vzdělávání, intelektuální rozhled. Proto Blíženci potřebují partnera, který by je intelektuálně obohatil a zároveň je pevný ve svých postojích. Ideální je Beran, Lev i Panna, se kterou si navíc rozumí i v tom, že i Panně vládne Merkur. 

K Blížencům se hodí i další vzdušná znamení: tedy Váhy a Vodnář, která stejně jako Blíženci milují svobodu a volnost. 

A kdo je pro Blížence ten pravý? 

Více najdete na videu v úvodu článku, kde vám vše osvětlí astroložka Martina Boháčová. 

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Měli byste se zaměřit na záležitosti, které nejsou výdělečné, avšak potěší nejbližší lidí kolem vás. Slunce postoupilo do vašeho znamení, tudíž budete zesíleně vnímat všechno, co je…

Nejčtenější články