Horoskop lásky: Kdo se hodí k Býkovi, s jakým znamením si bude rozumět?

30. 8. 2018
Horoskop lásky: Kdo se hodí k Býkovi, s jakým znamením si bude rozumět?
Býk v sobě skrývá dva protipóly, na jednu stranu je to zemské, stabilní znamení, na druhou stranu je to temperamentní tvor plný vášně. Jaký je partner a milenec?

Jaký je Býk při sexu?

Býci milují pohodlí, užijí si velkou postel, kolem které hoří svíčky, k tomu vínko, dobré jídlo. Rádi střídají jídlo se sexem. V posteli jsou vášniví, náruživí, hraví. Neznamená to ale, že Býk je se vším rychle hotov, dovede být romantický a něžný.

Vládnoucí planetou Býka je Venuše, Býk je tedy zemské znamení. Vliv Venuše se projevuje v tom, že je Býk zaměřen na hmotu, na materiálno. Proto ho přitahují partneři, kteří něco mají, vlastnění je pro něj důležité. Máte dům, pozemek? Pak jste pro Býka ta pravá. 

Vhodná znamení pro Býka

Býci jsou stabilní znamení, proto potřebují stabilní partnery, který je hmotně zabezpečen, má jistotu a stabilitu. Býky vzrušuje majetek. Partner nemusí být krásný, ale hlavně když něco má. 

Ale protože mají Býci rádi i dobrodružství, tak jsou pro ně ideální Střelec,  dále VodnářRak a Beran. Ale samozřejmě musí partner Býka umět zacházet s financemi. Když to neumí,  Býci vztah ukončí.  

A kdo je pro Býka ten pravý? 

Více najdete na videu v úvodu článku, kde vám vše osvětlí astroložka Martina Boháčová. 

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Závěr směny bude bez komplikací stejně jako celý pracovní proces. U kolegů jste oblíbení a nadřízený si vás pochvaluje. Můžete být sami se sebou spokojení. Jen lidem až tak nevěřte, to by…

Nejčtenější články

Doporučujeme