Horoskop lásky: Kdo se hodí k Panně, s jakým znamením si bude rozumět?

19. 8. 2018
Horoskop lásky: Kdo se hodí k Panně, s jakým znamením si bude rozumět?
Jako Panna si nepotrpíte ani na partnery, kteří dobře vypadají, ani na ty, kteří toho o sobě dokážou hodně napovídat. Naopak hledáte někoho, za koho mluví jeho činy a koho předchází jeho pověst. V sexu máte jako Panna tendenci najet na rutinu, chce to někoho živějšího. Koho? Mrkněte na video v úvodu článku.

Jaké jsou Panny při sexu?

Pannám vládne planeta Merkur, je to tedy zemské znamení, které je stabilní, spolehlivé, stojí nohama pevně na zemi, což se ale někdy může zvrtnout v až šedivou rutinu. Zejména při sexu. V dlouhodobějším vztahu se Panna zajede do stále stejného rituálu, postupu, nemá příliš chuť zkoušet něco nového. Panny, vezměte to na vědomí, a i když nemáte tu potřebu, přinuťte se kvůli svému partnerovi občas experimentovat. 

Vhodná znamení pro Panny

Na druhou stranu jsou Panny dobrými hospodáři a postarají se o svou rodinu. Mají tendenci hledat podobně stabilní znamení. Ideálním znamením je Kozoroh, který je na jednu stranu zodpovědný, na druhou stranu dokáže Pannu rozpohybovat v posteli.

K Panně se hodí i další vitální znamení, díky kterým to v posteli nebude nuda. Tedy Střelec, Blíženci, Vodnář a Beran.

A kdo je pro Panny ten pravý? 

Více najdete na videu v úvodu článku, kde vám vše osvětlí astroložka Martina Boháčová. 

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Ani dnes byste neměli být doma. Nejvíce vás láká dobrodružství v přírodě. Vyrazte třeba do lesa na hřiby anebo si vyjeďte na kole na menší okružní jízdu. Udržujte si dobrou náladu a…

Nejčtenější články

Doporučujeme