Horoskop lásky: Kdo se hodí k Panně, s jakým znamením si bude rozumět?

19. 8. 2018
Horoskop lásky: Kdo se hodí k Panně, s jakým znamením si bude rozumět?
Jako Panna si nepotrpíte ani na partnery, kteří dobře vypadají, ani na ty, kteří toho o sobě dokážou hodně napovídat. Naopak hledáte někoho, za koho mluví jeho činy a koho předchází jeho pověst. V sexu máte jako Panna tendenci najet na rutinu, chce to někoho živějšího. Koho? Mrkněte na video v úvodu článku.

Jaké jsou Panny při sexu?

Pannám vládne planeta Merkur, je to tedy zemské znamení, které je stabilní, spolehlivé, stojí nohama pevně na zemi, což se ale někdy může zvrtnout v až šedivou rutinu. Zejména při sexu. V dlouhodobějším vztahu se Panna zajede do stále stejného rituálu, postupu, nemá příliš chuť zkoušet něco nového. Panny, vezměte to na vědomí, a i když nemáte tu potřebu, přinuťte se kvůli svému partnerovi občas experimentovat. 

Vhodná znamení pro Panny

Na druhou stranu jsou Panny dobrými hospodáři a postarají se o svou rodinu. Mají tendenci hledat podobně stabilní znamení. Ideálním znamením je Kozoroh, který je na jednu stranu zodpovědný, na druhou stranu dokáže Pannu rozpohybovat v posteli.

K Panně se hodí i další vitální znamení, díky kterým to v posteli nebude nuda. Tedy Střelec, Blíženci, Vodnář a Beran.

A kdo je pro Panny ten pravý? 

Více najdete na videu v úvodu článku, kde vám vše osvětlí astroložka Martina Boháčová. 

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Pracovní stránka je plná nových možností a vy umíte každou z nich příznivě uchopit. V tomto ohledu to dotáhnete daleko. Bohužel v novém vztahu je kapánek dusno. Jste zamilovaní, ale s…

Nejčtenější články

Doporučujeme