Horoskop lásky: Kdo se hodí k Rybám, s jakými znameními si budou rozumět?

Ryby jsou velmi citlivé, jemné znamení, proto potřebují podobně senzitivní povahu, která by jim však byla oporou a vyrovnávala jejich tendenci utíkat do světa snů. Ovšem sex Ryby prožívají naplno. Mrkněte na video v úvodu článku.

Jaké jsou Ryby při sexu?

Rybám vládne bůh moří Neptun, proto Ryby milují vodu a rády ji vyhledávají pro milostné hrátky. Stejně jako vodní živel vše láskyplně obejme i Ryby mají tendenci přilnout ke svému partnerovi. Na to si musejí dávat pozor, ne každý snese neustálou blízkost a oddanost druhého člověka, i když ho má seberaději. 

Když najdou zdravou míru blízkosti k druhému, jsou z žen skvělé partnerky, které nepotřebují ve vztahu dominovat, ale rády se nechají vést. Naopak muži Ryby vás překvapí svou fantazií, zahrnou vás dárky, zároveň ale nemají problém se ve vztahu přizpůsobit.

Vhodná znamení pro Ryby

Zasněná povaha vede Ryby mimo tento svět, a proto mají tendenci skouzávat do závislostí, při kterých zapomenou na realitu. Ryby proto potřebují vztah  s pevným partnerem, který by jim nastavil hranice a který stojí nohama pevně na zemi a podrží je. 

Hodí se pro ně stabilní znamení, tedy Býk, Beran, Váhy a Rak. Tedy lidé, kteří dokáží ve vztahu pečovat o druhého, a lidé, kteří jsou emočně vyspělí.

A kdo je pro Ryby ten pravý? 

Více najdete na videu v úvodu článku, kde vám vše osvětlí astroložka Martina Boháčová. 

Doporučujeme

Články odjinud