Horoskop lásky: Kdo se hodí k Štírovi, s kým si bude rozumět?

6. 11. 2018
Horoskop lásky: Kdo se hodí k Štírovi, s kým si bude rozumět?
Štíři působí tajemně, milují hloubku, rozhodně nezůstávají na povrchu, zároveň je pro ně důležitá intimita. Jaké je toto znamení v posteli a jaké ve vztahu? Co od něj můžete čekat?

Jací jsou Štíři při sexu?

Štíry obklopuje aureola tajemna a vášně a s ní spojené nevěry. Ano, milují podle horoskopů sex, což často vede k nevěře, pokud ale Štír najde partnera, na kterém mu záleží, bude mu věrný. Promiskuitní bývají jedinci, kteří si nesou v sobě deficit lásky, zpravidla z dětství či dospívání. 

Štíři potřebují neustálou změnu, tu hledají i v posteli. Nejenom, že ji čekají od partnera, ale sami ji iniciují. Se Štírem se tedy v posteli rozhodně nebudete nudit, připravte se však na to, že bude rád – ráda zkoušet i různé erotické pomůcky. Štíři milují polohu zezadu – tím, že si partneři nevidí do tváře, skýtá pro ně plno tajemna.

Vhodná znamení pro Štíra

Štír bude hledat partnera, který miluje děti. Proto se k němu hodí Beran, Kozoroh a samozřejmě Rak, vždyť Štír i Rak jsou vodní znamení, obě velmi emotivní, Raci většinou dýchají pro rodinu. Ke Štírům se hodí i Štíři, v takovém páru je však dobré, když jeden z nich je finančně zajištěný, protože pro Štíry je majetek důležitá věc. 

A kdo je pro Štíra ten pravý? 

Více najdete na videu v úvodu článku, kde vám vše osvětlí astroložka Martina Boháčová

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Patříte-li do řad grafiků, módních návrhářů a obchodníků, klenotníků anebo jiných povolání se smyslem pro estetiku a krásno, počítejte s přívalem energie. Je pravda, že kvetete hned od…

Nejčtenější články

Doporučujeme