Horoskop lásky: Kdo se hodí k Váhám, s kým si budou rozumět?

16. 10. 2018
Horoskop lásky: Kdo se hodí k Váhám, s kým si budou rozumět?
Váhy neoddělují sex od lásky, potřebují cítit i něhu a blízkost. S muži nečekejte smyslu zbavený živočišný sex, to spíš ženy Váhy dokáží zapomenout na celý svět. Jaké jsou Váhy jako milenci a partneři?

Jaké jsou Váhy při sexu?

Váhy jsou něžné, všímavé, rády si hrají, a to i muži. Ženy se dokáží pěkně rozparádit a zapomenout i samy na sebe, to spíše muži Váhy mají rádi, když je milování plné citů a něhy. Jelikož jsou Váhy velcí estéti, mají rády, když i v posteli je to estetická záležitost, na nějaké hrátky na zaplivaném záchodku je rozhodně neužijete. 

Váhy jsou vzdušné znamení, vládne mu planeta Venuše, a jako takové umí brát život lehce jako vítr. Ovšem stejně jako Váhy mají dvě misky, i toto znamení má dvě tváře, a tak i období lehkosti střídá u Vah období, kdy jsou nerozhodné a věci pečlivě zvažují. 

Váhy jsou velmi společenské a touží po uznaní, proto potřebují, aby je jejich okolí včetně partnera ujišťovalo, že jsou skvělé a žádoucí. Váhy zároveň milují luxus a komfort, potrpí si na dobré oblečení, jsou to estéti. 

Vhodná znamení pro Váhy

Váhy potřebují partnera, který jim bude dávat něhu, uznání, vezme je do společnosti. S partnerem potřebují navázat opravdu blízký vztah plný intimity. Podle horoskopu se k Vahám hodí Panna, ale taková, která je nebude věčně kritizovat, Kozoroh, který by je ale neměl omezovat. A také Rak, který jim ale nebude brát finance. 

 

A kdo je pro Váhy ten pravý? 

Více najdete na videu v úvodu článku, kde vám vše osvětlí astroložka Martina Boháčová. 

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Pokud vás při pátku straší nevyřešené spory, snažte se co nejrychleji všechno uvést do pořádku. Čeká vás dar nebo nějaká odměna či ocenění. Možná to bude i víc peněz a úspěšné práce.…

Nejčtenější články