Horoskop lásky: Kdo se hodí k Váhám, s kým si budou rozumět?

16. 10. 2018
Horoskop lásky: Kdo se hodí k Váhám, s kým si budou rozumět?
Váhy neoddělují sex od lásky, potřebují cítit i něhu a blízkost. S muži nečekejte smyslu zbavený živočišný sex, to spíš ženy Váhy dokáží zapomenout na celý svět. Jaké jsou Váhy jako milenci a partneři?

Jaké jsou Váhy při sexu?

Váhy jsou něžné, všímavé, rády si hrají, a to i muži. Ženy se dokáží pěkně rozparádit a zapomenout i samy na sebe, to spíše muži Váhy mají rádi, když je milování plné citů a něhy. Jelikož jsou Váhy velcí estéti, mají rády, když i v posteli je to estetická záležitost, na nějaké hrátky na zaplivaném záchodku je rozhodně neužijete. 

Váhy jsou vzdušné znamení, vládne mu planeta Venuše, a jako takové umí brát život lehce jako vítr. Ovšem stejně jako Váhy mají dvě misky, i toto znamení má dvě tváře, a tak i období lehkosti střídá u Vah období, kdy jsou nerozhodné a věci pečlivě zvažují. 

Váhy jsou velmi společenské a touží po uznaní, proto potřebují, aby je jejich okolí včetně partnera ujišťovalo, že jsou skvělé a žádoucí. Váhy zároveň milují luxus a komfort, potrpí si na dobré oblečení, jsou to estéti. 

Vhodná znamení pro Váhy

Váhy potřebují partnera, který jim bude dávat něhu, uznání, vezme je do společnosti. S partnerem potřebují navázat opravdu blízký vztah plný intimity. Podle horoskopu se k Vahám hodí Panna, ale taková, která je nebude věčně kritizovat, Kozoroh, který by je ale neměl omezovat. A také Rak, který jim ale nebude brát finance. 

 

A kdo je pro Váhy ten pravý? 

Více najdete na videu v úvodu článku, kde vám vše osvětlí astroložka Martina Boháčová. 

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Nadřízený vás ani nepoznává. Místo stále brblajícího zaměstnance má u sebe profesionálního pracovníka. Dokažte mu, že nejste žádná béčka a získejte zpátky skvělé renomé. Vaše energie bude…