Horoskop lásky: Kdo se hodí k Vodnářovi, s kým si bude rozumět?

16. 5. 2019
Horoskop lásky: Kdo se hodí k Vodnářovi, s kým si bude rozumět?
Vodnáři milují změnu, naopak nemají rádi závazky. Co z toho plyne pro partnerský vztah? Jaké je toto znamení v posteli a co od něj můžete čekat?

Jací jsou Vodnáři při sexu?

Vodnářům vládne planeta Uran a stejně jako ona jsou i zrozenci v tomto znamení samé překvapení, jsou nepředvídatelní. Jejich okolí se proto s nimi nenudí, je otázka, jak kdo zvládá změny a neustálé novinky. Vodnáři podle horoskopu milují cesty,  pestrost, naopak nesnáší závazky a pouta. Proto potřebují partnera, se kterým se budou cítit volně, který je nebude omezovat a svazovat ani v kamarádstvích, ale ani v partnerství

Vodnáři mají rádi polohu zezadu, při sexu milují vzrušení, ocení, když je partner něčím překvapí, když je aktivní. Na druhou stranu v delším vztahu pak touží po tom, aby partner plnil jejich požadavky, což se poněkud vylučuje s jejich touhou po překvapení. 

Vhodná znamení pro Vodnáře

Vodnáři chtějí společenské partnery, kteří s nimi musí chodit do společnosti. Musí být něčím zajímaví. Pro Vodnáře se hodí znamení stejně volná jako jsou oni – Berani, Střelci a Blíženci. V žádném případě se k nim nehodí znamení, které je šetřivé, nepružné a striktní. Někteří Vodnáři ocení i vlastnosti Býka.  

A kdo je pro Vodnáře ten pravý? 

Více najdete na videu v úvodu článku, kde vám vše osvětlí astroložka Martina Boháčová. 

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Někdo z kolegů vám nepřeje úspěch a může vyvolat dojem, že se ženete za penězi a jdete doslova přes mrtvoly. Dávejte si pozor na fámy a klepy na pracovišti. Na sto procent se nálada ke…

Nejčtenější články

Doporučujeme