Horoskop lásky: Kdo se hodí ke Kozorohovi, s kým si bude rozumět?

4. 6. 2019
Horoskop lásky: Kdo se hodí ke Kozorohovi, s kým si bude rozumět?
Kozoroh se neotevře druhému člověku jen tak, dává si na čas, se sexem na vás určitě nebude tlačit. Za to v něm najdete partnera na celý život, který se bude starat o děti i o rodinu. Která znamení se k němu hodí nejvíc?

Jací jsou Kozorozi při sexu?

Kozorozi jsou zemské znamení a vládne jim planeta Saturn – tato planeta způsobuje to, že nemají jednoduchý život a navíc jsou velmi přísní, hlavně na ostatní. Proto potřebují partnera, který se jim podrobí. Kozorozi mají bohužel sklon k slušně řečeno šetrnosti – často se jejich partneři setkávají s lakotou – a to velmi často narušuje a poškozuje jejich vztahy.

Kozorozi jsou dobyvatelé, nájezdníci, proto potřebují nejen v partnerských vztazích, ale obecně v životě dobývat. A to i v sexu ve stálém vztahu – vzrušují je konfliktní situace, hádky, usmiřování po emočním vzruchu je pro ně ideální, aby se sexuálně vybili. Milují také erotické divadlo.

Vhodná znamení pro Kozoroha

Pro Kozorohy jsou vhodná pevná znamení, která se nedají jen tak zlomit, nejvíc se k nim hodí Berani, Střelci. Když se bude Kozoroh hodně snažit, může si rozumět s Býkem, ale musí mít každý svoje finance. A také mu to může fungovat s Blížencem

A kdo je pro Kozoroha ten pravý? 

Více najdete na videu v úvodu článku, kde vám vše osvětlí astroložka Martina Boháčová

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Zaměřte se na relaxační pohybové aktivity, projděte se po lese anebo si vyjeďte na kole. Soustřeďte se na regeneraci vnitřních sil, neoplýváte zrovna přemírou energie. To vše se změní, jen…