Horoskop lásky: Kdo se hodí ke Lvu, s jakým znamením si bude rozumět?

Lev je vášnivý tvor, zároveň ale miluje luxus a pohodlí, což si někdy protiřečí. Rozhodně se s ním ale nebudete nudit a sex bude jedna velká jízda. A co partnerský vztah?

Jaký je Lev při sexu?

Když se Lev miluje, je to spalující vášeň, vždy vás dokáže překvapit něčím novým, ať už Lev či Lvice, ale počítejte s tím, že se Lev rád předvádí, rozhodně si toto znamení nebude hrát na žádného submisivního tvora. Lvi rádi zkoušejí různé erotické pomůcky. Jelikož jsou to milovníci pohodlí, může se vám ale stát, že po milování prostě usnou. 

Lev je ohnivé znamení, vládne mu samo Slunce a stejně tak i Lev je rád středem pozornosti, ve vztazích Lev potřebuje partnera, který mu bude dávat najevo svůj obdiv. Dejte si ale pozor, Lvi milují komfort, a to i tehdy, když si na něj nevydělají, proto je důležité, že když už si vyberete Lva, tak aby si na ten svůj luxus také uměl vydělat, jinak ho budete muset financovat vy. Na druhou stranu Lev dokáže vedle sebe snést silného, sebevědomého partnera, nemá potřebu si nic dokazovat tím, že si najde poddajnou partnerku či partnera. 

Vhodná znamení pro Lva

Lvi milují partnery, kterými se mohou chlubit. Tedy buďto jejich úspěchem v práci, ve sportu, nebo třeba reprezentativní postavou. 

Ideální znamení je pro Lva Beran, a to takový  Beran, který je cílevědomý a dokáže něco v životě vybudovat. Ke Lvu se hodí Střelec, který stejně jako Lvi rád cestuje. A také Vodnář, který dokáže Lva rozveselit. 

Více najdete na videu v úvodu článku, kde vám vše osvětlí astroložka Martina Boháčová. 

Doporučujeme

Články odjinud