Horoskop lásky na červen: Koho čeká úžasný měsíc, kdo si bude šlapat po štěstí? | Foto: iStock

Foto: iStock

Horoskop lásky na červen: Koho čeká úžasný měsíc, kdo si bude šlapat po štěstí?

Toužíte po lásce? Nebo chcete začít novou kapitolu v dlouhodobém vztahu, chcete si být s partnerem blíž, více si rozumět? Jak na to? Komu hvězdy slibují novou známost a kdo by si měl dávat pozor? Co nového přinese jednotlivým znamením v lásce červen 2022 podle horoskopu?

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Láska a přátelství

Tajným receptem na úspěch při seznamování je dobrá nálada. Ta působí na opačné pohlaví jako magnet. Svým úsměvem lámete ledy a nejednoho nápadníka přivedete do rozpaků. Tentokrát určujete pravidla hry!

Jaký bude rok 2022 podle astroložky Martiny Boháčové? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 12

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Láska a přátelství

Situaci vidíte černě a snadno se poddáte pocitu, že na vás už štěstí v lásce nečeká. Teprve s postupem času prolomíte ledy a získáte nad životem nadhled. Opačné pohlaví k vám totiž není vůbec chladné.

Pokračování 3 / 12

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Láska a přátelství

Ostatní znamení zvěrokruhu vám mohou jedině závidět. Vášnivé spojení planet zaručuje měsíc, v němž se určitě nebudete nudit. O zábavu postaráno budou mít i dlouholeté páry. Pořádně to mezi vámi vře.

Pokračování 4 / 12

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Láska a přátelství

Při kontaktu s opačným pohlavím jste nervózní. Nedokážete se uvolnit, přehnaně reagujete na okolní impulzy a snadno se naštvete. Zadaní by měli dávat pozor na vztahovačnost. Šlapete si po štěstí.

Pokračování 5 / 12

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Láska a přátelství

I když svým nápadníkům neslibujete perspektivu, přesto se do vás stačí zamilovat. Potkáváte majetnické typy protějšků, se kterými nebude snadné se jen tak rozejít. Určitě se nenechte citově vydírat.

Pokračování 6 / 12

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Láska a přátelství

Platonicky zamilovaní by měli oslovit objekt své touhy. Šance, že uspějete, je vysoká. Randíte a vznášíte se na růžovém obláčku. V poslední dekádě uberte trochu plyn, abyste svůj objev nevylekali.

Pokračování 7 / 12

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Láska a přátelství

Pokud svou lásku teprve hledáte, zaměřte se na dny kolem 23. června. To můžete narazit na naprosto fantastického človíčka. Jedná se o aktivního optimistu, který může zásadně rozšířit vaše obzory.

Pokračování 8 / 12

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Láska a přátelství

Venuše má sklony k přehánění, proto se vám situace zdá černější, než jaká je ve skutečnosti. Mrzí vás partnerovy proměnlivé nálady, ale nejde o nic definitivního. Zkuste si navzájem lépe naslouchat.

Pokračování 9 / 12

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Láska a přátelství

Flirtovací sezóna je odstartována! Užíváte si zdravou sebejistotu, díky níž to ve společnosti pěkně rozjíždíte. Zato v existujícím vztahu může váznout komunikace. Ani jedna ze stran nechce ustoupit.

Pokračování 10 / 12

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Láska a přátelství

V citech se ztrácíte. Přes počáteční obavy, jak nová známost dopadne, se přes romantiku dostáváte až do fáze, kdy se vážného vztahu zaleknete. V této fázi opatrně. Utnutí kontaktu by vás brzy mrzelo!

Pokračování 11 / 12

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Láska a přátelství

Do 22. června máte v lásce nereálná očekávání, navíc se na svět díváte skrz černé brýle. Ve vztahu chcete po partnerovi zázraky na počkání a jste zklamaní, když je nenaplní. Zlepšení přijde až závěrem měsíce.

Pokračování 12 / 12

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Láska a přátelství

Ostatní znamení zvěrokruhu vám mohou jen závidět takové množství ctitelů. Nebuďte nervózní z toho, že se zatím nevyznáte ve svých citech. Jediný, kdo stanovuje limity, jste vy sami. Lásku neuspěcháte.

Doporučujeme

Články odjinud