Horoskop lásky na červen: Komu hrozí, že promarní příležitost k seznámení?

Chodíte už zase cvičit, na skleničku s přáteli? Na výstavu? Náš život se vrátil k normálu a s tím je tu zase spousta možností k seznámení. Tak je nepropásněte. Kdo tedy má šanci s někým se seznámit? Jak budeme zvládat naše trvalé vztahy? Co nového přinese v lásce červen 2021 podle horoskopu?

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Láska a přátelství

Chytí vás za srdce akční a pozitivně smýšlející osoba. Není divu, že jejímu kouzlu ihned podlehnete. V novém vztahu vládne zdravá rivalita, oba jste totiž velmi soutěživé typy. Nuda se lásky netýká.

Jak to vypadá s láskou v roce 2021? Mrkněte na video v úvodu článku.

Pokračování 2 / 12

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Láska a přátelství

Protiklady se přitahují, ale po pár schůzkách zjistíte věci, které vám na novém objevu vadí. Sklony k exhibicionismu a příliš živá povaha jsou dvěma z nich. Budete těmi rozumnějšími, kdo to rozštípne.

Pokračování 3 / 12

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Láska a přátelství

Mars přináší společenskou náladu! Máte chuť dostat se více mezi lidi. A to je dobře, protože tam na vás čeká velká zábava. Letní seznamovací sezóna začíná a vy se nechcete vázat hned na první objev.

Pokračování 4 / 12

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Láska a přátelství

Láska nevypadá jako nové seznámení. Spíše se prohloubí city k člověku, s nímž se znáte delší čas. Již existující páry se probudí z letargie. Skrývané emoce vyplouvají na povrch a mohou leccos změnit.

Pokračování 5 / 12

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Láska a přátelství

Hvězdy jedním dechem dodávají naději, že vše zlé ustojíte a ještě než se červen rozloučí s nadvládou, budete zase volně dýchat. Věřte, že na vás čeká prima člověk, jen ho vesmír nenabízí na dobírku.

Pokračování 6 / 12

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Láska a přátelství

Zatímco nezadaným se otevírá svět nové lásky, ve vztahu to hlavně v poslední dekádě není úplně medové. Nepoznáváte partnerovy proměnlivé nálady. V rozšafných plánech se ho snažíte dostat zpět na zem.

Pokračování 7 / 12

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Láska a přátelství

Ve druhé půli měsíce prozřete. Nehodláte se držet zuby nehty někoho, komu nedůvěřujete. Vztah za každou cenu není váš styl. Ani letitá soužití nemají na růžích ustláno. Venuše odkrývá rozdíly povah.

Pokračování 8 / 12

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Láska a přátelství

Než se vztah stabilizuje, musí trochu obrousit hrany. Zjišťujete, jak nastavit hranice a co si k sobě můžete dovolit. Obě strany jsou celkem neústupné, ale výsledek milostné hry vidí Venuše slibně.

Pokračování 9 / 12

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Láska a přátelství

V partnerství dejte prostor na vyjádření i drahé polovičce. Jste partneři, o většině věcí byste měli rozhodovat společně. Singles se nechají unášet divokou náladou a vypadá to na žhavé dobrodružství!

Pokračování 10 / 12

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Láska a přátelství

Nezadaní se nehrnou do žádného svazku. Opačnému pohlaví se nevyhýbáte, ale hledáte hlavně veselou společnost, nic víc. Vztahy prochází proměnou. Leckdy je nejlepší volbou jít svou vlastní cestou.

Pokračování 11 / 12

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Láska a přátelství

Oceňujete dobrou společnost a kvůli jedné schůzce se nechcete ochudit o druhou. Umíte se bavit a nikomu nevěšíte na nos bulíky. Je vám líto hnát se do vztahu, když je kolem tolik zajímavých osobností.

Pokračování 12 / 12

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Láska a přátelství

V první dekádě máte kuráže na rozdávání, tehdy se vyplatí hledat spřízněnou duši. Venuše ve spojení s Neptunem slibují tučnou porci romantiky. Také zadaní by si měli naplánovat nějaký společný výlet.

Doporučujeme

Články odjinud