Horoskop lásky na červen: Střelce čeká vášnivý románek, Býci se vztekají

Horoskop lásky na červen: Střelce čeká vášnivý románek, Býci se vztekají

Toužíte po lásce? Nebo chcete začít novou kapitolu v dlouhodobém vztahu, chcete si být s partnerem blíž, více si rozumět? Jak na to? Komu hvězdy slibují novou známost a kdo by si měl dávat pozor? Co nového přinese jednotlivým znamením v lásce červen 2023 podle horoskopu?

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Získat pozornost opačného pohlaví není nic složitého. Jste komunikativní a ve společnosti se pohybujete sebejistě, ale ne s nosem nahoru. Když se vám někdo líbí, nechodíte dlouho kolem horké kaše.

Co vás v lásce čeká v roce 2023? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 12

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Sami se ztrácíte v tom, co od lásky očekáváte. Vaše vnitřní nerovnováha stojí za častějšími výbuchy vzteku. Teprve rozhovor s někým blízkým vám otevře oči a vy si uvědomíte, co je potřeba změnit.

Pokračování 3 / 12

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Konverzace s novým objevem je velmi živá. Překvapuje vás, jak moc máte společného. Trávíte spolu čím dál víc času a máte pocit, že jste pro sebe stvoření. Venuše umožňuje posunout lásku na další level.

Pokračování 4 / 12

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Jupiter vám dodává optimismus a naději, že všechno dobře dopadne. Páry, které procházejí náročným obdobím, věří v lepší zítřky. V poslední dekádě přemýšlíte více o životě a neváháte udělat změny.

Pokračování 5 / 12

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Náročná je první dekáda, kdy vás ovlivňují maličkosti. Pro opačné pohlaví jste atraktivní, ale navazujete jen povrchní známosti. Od 11. se situace ve vztazích zklidní a vy si budete moci oddechnout.

Pokračování 6 / 12

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Rádi trávíte čas s drahou polovičkou, ale nemáte potíž zabavit se sami. Singles se snaží věnovat seberozvoji. Okolo 14. roste šance, že si vás někdo najde. Do nové známosti jdete hlavně ze zvědavosti.

Pokračování 7 / 12

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Nezadané rozmazluje nápadník, který ví, čím vám udělat radost. Pravděpodobně mezi vámi vládne velká fyzická přitažlivost a snažíte se trávit každou volnou chvíli bok po boku. Budete nezvykle aktivní.

Pokračování 8 / 12

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Partnerovo chování se vám zdá sobecké. Máte pocit, že s vámi tráví málo času. Rádi byste si o tom promluvili, ale jde jen o plýtvání energií. Pokuste se o větší samostatnost. Zabavit se umíte i sami.

Pokračování 9 / 12

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Jste společensky aktivní a snadno se seznamujete. Okolo 21. června se ukazuje šance na vášnivý románek. Proti tomu zadané čeká v poslední dekádě náročná komunikace s drahou polovičkou. Chce to nadhled!

Pokračování 10 / 12

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Trávíte čas s lidmi z různého prostředí. Díky nim získáte jiný pohled na život. Vesmír radí mít oči otevřené a nebát se dát druhou šanci. Nezadaní se nechtějí jen bavit, ale hledají seriózní známost.

Pokračování 11 / 12

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Zatímco vy máte společenskou náladu, protějšek se žádných podobných událostí nezúčastňuje. Dochází také k názorovým rozporům, které nebudete přecházet mlčky. V červnu mezi vámi zazní spousta slov.

Pokračování 12 / 12

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Užíváte si chvíle s inspirativními lidmi, hodně vás láká duchovno. I když se lásce nebráníte, přátelství je pro vás stejně důležité. Ceníte si každého vztahu, který do života něco zajímavého přináší.

Doporučujeme

Články odjinud