Horoskop lásky na červenec: Kdo potká osudovou lásku, koho čeká jen flirt?

Horoskop lásky na červenec: Kdo potká osudovou lásku, koho čeká jen flirt?

Toužíte po lásce? Nebo chcete začít novou kapitolu v dlouhodobém vztahu, chcete si být s partnerem blíž, více si rozumět? Jak na to? Komu hvězdy slibují novou známost a kdo by si měl dávat pozor? Co nového přinese jednotlivým znamením v lásce červenec 2022 podle horoskopu?

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Láska a přátelství

Sklízíte zaslouženou pozornost opačného pohlaví. Sex-appeal k vám vábí pohledy sexy protějšků, ale hlavně v závěru měsíce máte štěstí spíše na povrchní známosti. Vážné vztahy si ještě chvíli počkají.

Jaký bude rok 2022 podle astroložky Martiny Boháčové? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 12

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Láska a přátelství

Již existující páry řeší záležitosti, které pramení v minulosti. Máte-li ve skříni skrytého kostlivce, v červenci dostanete šanci zbavit se ho jednou provždy. Nakonec budete rádi, že už vás nestraší.

Pokračování 3 / 12

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Láska a přátelství

Je dost pravděpodobné, že si užijete romantiku a něžnosti vrchovatě. Kolem poloviny července se pokuste nepropadat černým scénářům. Vaše obavy ohledně věrnosti jsou neoprávněné. Brzy dostanete důkaz.

Pokračování 4 / 12

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Láska a přátelství

Červencový idol poznáte skutečně podrobně. Nová láska vás seznámí dokonce se svými přáteli a rodinou. Je příjemné zapadnout do party lidí, s nimiž si váš objev rozumí. Dodá vám to naději na úspěch.

Pokračování 5 / 12

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Láska a přátelství

Do 17. července si udržujete nadhled a nechcete si připouštět, že něco nefunguje, jak má. Ale růžové brýle vám nakonec spadnou, a vy se tak ocitnete tváří v tvář realitě. Už si nebudete nic namlouvat.

Pokračování 6 / 12

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Láska a přátelství

I když nemáte v plánu k nikomu se zavazovat, Venuše se neptá. Od 17. července se dá očekávat, že se do někoho zamilujete. Srdci neporučíte. Místo vášnivého letního románku prožíváte něco hlubšího.

Pokračování 7 / 12

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Láska a přátelství

Od červencových objevů si toho moc neslibujte. Venuše radí žít přítomným okamžikem a neplánovat nic do budoucna. Nejspíš byste se totiž dočkali zklamání. Nové tváře ve svém okolí vidíte zkresleně.

Pokračování 8 / 12

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Láska a přátelství

V citovém životě se ztrácíte a místo dospělého chování kopete kolem sebe. Manipulativní techniky nikam nevedou. Uvědomte si neadekvátnost svého jednání dříve, než vás partner postaví před ultimátum.

Pokračování 9 / 12

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Láska a přátelství

Nezadaní Střelci mají příležitost najít si v červenci několik známostí. Venuše vám do cesty přivádí samé optimistické človíčky, s nimiž je radost pobývat. Osudovou lásku objevíte kolem 20. července.

Pokračování 10 / 12

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Láska a přátelství

Obavy z neúspěchu vystřídá zdravá sebedůvěra. Šance na milostném poli vidíte ve světlých barvách. Žijete společensky a nestydíte se někoho oslovit jako první. Ve vztahu chvíli potrvá, než se sladíte.

Pokračování 11 / 12

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Láska a přátelství

Do 17. července si leccos namlouváte a zachraňujete, co se dá. Poté najdete odvahu, abyste udělali zásadní rozhodnutí. Druhá strana se vás snaží udržet výčitkami i zlostí. Ve svém postoji buďte pevní.

Pokračování 12 / 12

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Láska a přátelství

Koncem měsíce potkáte romantického človíčka, který jako vy touží po něčem trvalém. To je ta pravá dušička pro vás! Příjemný trigon Venuše bude od 18. července pracovat ve prospěch singles i zadaných.

Doporučujeme

Články odjinud