Horoskop lásky na červenec: Vodnáři mají přehnané nároky, Berani žijí naplno

Horoskop lásky na červenec: Vodnáři mají přehnané nároky, Berani žijí naplno

Toužíte po lásce? Nebo chcete začít novou kapitolu v dlouhodobém vztahu, chcete si být s partnerem blíž, více si rozumět? Jak na to? Komu hvězdy slibují novou známost a kdo by si měl dávat pozor? Co nového přinese jednotlivým znamením v lásce červenec 2023 podle horoskopu?

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Překypujete elánem a žijete naplno. Díky tomu nemáte nouzi o pozornost opačného pohlaví. V dlouholetých vztazích se snažíte využít letní klima k tomu, abyste oprášili city, které mezi vámi stagnují.

Co vás v lásce čeká v roce 2023? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 12

Býk (21. 4. – 21. 5.)

První dekáda je pro nové známosti náročná. Jednáte nátlakově, což protistranu odradí. Zároveň můžete od svého společníka očekávat něco, co nedokáže splnit. Dlouholeté páry mají ztíženou komunikaci.

Pokračování 3 / 12

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

V první polovině měsíce můžete dělat neuvážené kroky. Váš společník je naštěstí bere s humorem. I přesto si nedělejte plané naděje a kroťte přehnané nadšení. V červenci je lepší nechat se unášet.

Pokračování 4 / 12

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Vyzařujete pozitivní energii, proto k sobě častěji vábíte pohledy opačného pohlaví. Zároveň si sami všímáte okolí, v němž se může objevit človíček, který na vás má spadeno. Svého ctitele nepřehlédnete.

Pokračování 5 / 12

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Nově navázané známosti nejsou takové, jaké se zdají být na první pohled. Nejprve svůj objev idealizujete a ve druhé dekádě přichází zklamání. Sebelítost není role, která by vám přinesla body navíc.

Pokračování 6 / 12

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Tentokrát to nejste vy, kdo by střílel Amorovy šípy. Někdo se do vás zakouká! Zadané Panny proti tomu řeší ve vztahu častější nepříjemnosti. Některé věci už není možné nadále zametat pod koberec.

Pokračování 7 / 12

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Trávíte čas po boku sebevědomého člověka, který vás umí všelijak rozmazlovat. Vy mu zase imponujete svými lichotkami. Máte dojem, že se k sobě perfektně hodíte. Bude to prázdninová láska, jak má být!

Pokračování 8 / 12

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Vztahy jsou v první půli prázdnin problematické. Máte pocit, že se kolem vás vyskytují divní lidé. Navíc jste přehnaně vztahovační. Ke konci měsíce si uvědomujete, že mnohé poznámky je lepší polknout.

Pokračování 9 / 12

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Pokud ohlídáte své vznětlivé nálady, můžete prožít příjemný měsíc. Přestaňte se zbytečně zlobit a uvidíte, co to se vztahem udělá. Čerstvě zamilovaní nemusejí mít každý partnerův krok pod kontrolou.

Pokračování 10 / 12

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Venuše slibuje aktivního člověka, který je schopný vám poskytnout potřebný pocit jistoty a bezpečí. Singles flirtují a nevyhýbají se společnosti. Díky svému prázdninovému objevu se nebudete nudit.

Pokračování 11 / 12

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Na potenciální partnery máte přehnané nároky, proto jste zklamaní. Rande neodpovídá vašim představám, schůzku naslepo raději rovnou zrušte. Zůstaňte nad věcí a podívejte se na svůj život s humorem.

Pokračování 12 / 12

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

První schůzky jsou jako z pohádky, ale postupem času se vám zdá, že idol ztrácí zájem. Dejte tomu čas a nepanikařte. Tempo, které při seznamování vyhovuje vám, nemusí být to pravé pro vašeho společníka.

Doporučujeme

Články odjinud