Horoskop lásky na duben: Blíženci mají růžové brýle, Panny se perou s pocity

Horoskop lásky na duben: Blíženci mají růžové brýle, Panny se perou s pocity

Toužíte po lásce? Nebo chcete začít novou kapitolu v dlouhodobém vztahu, chcete si být s partnerem blíž, více si rozumět? Jak na to? Komu hvězdy slibují novou známost a kdo by si měl dávat pozor? Co nového přinese jednotlivým znamením v lásce duben 2023 podle horoskopu?

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Protějšek nebo nápadník mají pocit, že problémy zbytečně nafukujete. Když se vám něco nezdá, vyhněte se unáhleným soudům a nezapomínejte, že ráno je moudřejší večera. S případnou omluvou neotálejte.

Co vás v lásce čeká v roce 2023? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 12

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Rostoucí sex-appeal dostává do vašeho života nové nápadníky. Každý se vám zdá svým způsobem atraktivní, proto udržujete několik známostí najednou. Druhá strana dokáže odhadnout, co právě potřebujete.

Pokračování 3 / 12

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Názory přátel mohou být pro novou známost klíčové. Situaci nejste schopna reálně posoudit skrz růžové brýle, které vám sedí na nose. Ve vztazích se držíte optimismu, věříte, že všechno době dopadne.

Pokračování 4 / 12

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Špatně snášíte, když vám protistrana nevyhoví nebo se původní plány změní. Sklon k přehánění se zesiluje ve druhé polovině dubna. Vězte, že s vámi ctitel ani dlouholetý partner nebudou mít trpělivost.

Pokračování 5 / 12

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Od druhé dekády se vracíte k pozitivnímu myšlení. Nestraníte se společnosti a věříte, že na vás někde čeká štěstí. Podmínky pro navázání známostí jsou ideální okolo 22. dubna. Vyrážejte za zábavou!

Pokračování 6 / 12

Panna (23. 8. – 22. 9.)

V milostném životě se perete s protichůdnými pocity. Sice vás těší zájem opačného pohlaví, zároveň se nechcete zbavit pocitu svobody. Čím víc protistrana tlačí na pilu, tím spíš zařadíte zpátečku.

Pokračování 7 / 12

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Nezadané mají šanci poznat v poslední dubnové dekádě svou budoucí polovičku. Měla byste se vydávat co nejvíce do společnosti, protože právě tam na vás někdo udělá dojem. Dostane vás smyslem pro humor.

Pokračování 8 / 12

Štír (24. 10. – 22. 11.)

S partnerem se stěží domluvíte o běžných věcech. Každý prosazujete své plány a nechce se vám ustupovat. Naopak nezadané čekají hotové žně. Jste aktivní a nestydíte se flirtovat s protějšky na potkání.

Pokračování 9 / 12

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Hádka vás sice mrzí, ale díky ní se pročistí vzduch. Drahá polovička si nakonec uvědomí, že na vašich slovech je trocha pravdy. Náprava sice bude jiná, než si představujete, ale výsledek vás potěší.

Pokračování 10 / 12

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Ze svého nového objevu jste nadšená. Dodržuje sliby a máte pocit, že se o něj můžete opřít. Stabilita je hlavním motorem i pro dlouholeté vztahy. Vážíte si toho, co se vám s miláčkem podařilo vybudovat.

Pokračování 11 / 12

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Randíte s člověkem, se kterým se necítíte přirozeně. Nedokážete se uvolnit a vnímáte rozdílnost povah. Teprve další protějšek vám otevře oči a vy si uvědomíte, že potřebujete úplně jiný typ partnera.

Pokračování 12 / 12

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Lichotky, zamilované zprávy i dárečky vám vyhovují. Rozplýváte se a vše se zdá zalité sluncem. Kvůli Venuši si můžete miláčka idealizovat, ale to neznamená, že by hned musely nastat černé scénáře.

Doporučujeme

Články odjinud