Horoskop lásky na květen: Blíženci moc tlačí na pilu, Ryby se zamilují

Horoskop lásky na květen: Blíženci moc tlačí na pilu, Ryby se zamilují

Toužíte po lásce? Nebo chcete začít novou kapitolu v dlouhodobém vztahu, chcete si být s partnerem blíž, více si rozumět? Jak na to? Komu hvězdy slibují novou známost a kdo by si měl dávat pozor? Co nového přinese jednotlivým znamením v lásce květen 2023 podle horoskopu?

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Venuše ze svého postavení komplikuje partnerskou souhru. Dokáže vás rozladit i maličkost, nad kterou jindy mávnete rukou. Nestyďte se trávit volný čas s kamarády, nebo se častěji věnujte koníčkům.

Co vás v lásce čeká v roce 2023? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 12

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Hlavně v poslední májové dekádě dejte pozor na netrpělivost. Svého idola můžete tlačit někam, kde mu to není příjemné. Snažte se ubrat z požadavků a vnímejte, jak je na tom s potřebami váš společník.

Pokračování 3 / 12

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Nedostáváte jasné odpovědi a mnoha věcem ve vztahu nerozumíte. Čím víc tlačíte na pilu, tím spíš nedosáhnete svého. Není ovšem vyloučeno, že vás květnový průběh událostí přiměje hledat štěstí jinde.

Pokračování 4 / 12

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Vládnete zdravým sebevědomím a umíte strhnout pozornost, ať vyrážíte s přáteli na skleničku, nebo se pohybujete po akademické půdě. Vládnete slovem a také umíte ovládat své ženské či mužské zbraně.

Pokračování 5 / 12

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Máte tendenci vyvolávat konflikty. I když se vám na partnerovi něco nelíbí, snažte se přimhouřit oči. Nefunkční vztahy nemusí tuto náročnou konstelaci ustát. Rozchod je v tomto případě nevyhnutelný.

Pokračování 6 / 12

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Čerstvé páry dost možná ukončí společné fungování. Zkraje měsíce poznáváte, že vám to spolu neladí. Když se pak objeví daleko lepší protějšek, s rozchodem neotálíte. Říkáte si, že žijete jen jednou.

Pokračování 7 / 12

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

V lásce nemusíte mít všechno pod kontrolou. Venuše radí, abyste oba nechali věcem volný průběh. Než se máj nachýlí ke svému konci, bude mít vaše srdíčko jasno v tom, s kým chce trávit nadcházející týdny.

Pokračování 8 / 12

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Pokud se nebudete poddávat proměnlivým emocím, všechno bude, jak má. Trávíte čas s báječným člověkem, který splňuje všechny vaše předpoklady. Určitě se nevyplatí riskovat ztrátu společné budoucnosti.

Pokračování 9 / 12

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Vnímáte odlišnosti mezi vámi a polovičkou. Jste kritičtí a nevybíravě hodnotíte hlavně její zevnějšek. Od 7. května jste schopni o svých potřebách mluvit nahlas. Zkuste místo kritizování motivovat.

Pokračování 10 / 12

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Seznamování probíhá velmi pozvolna. Intuice vás drží zpátky a vy se chcete vyvarovat chyb, které stály za krachem bývalých partnerství. I když s vámi city cvičí, řídíte se hlavně zdravým rozumem.

Pokračování 11 / 12

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Máte štěstí na bezva společníky a navazování známostí vám nedělá potíže. Vše je zalité sluncem do doby, než si na vás objev začne dělat nároky. Potřebujete mít vlastní život a nesnesete omezování.

Pokračování 12 / 12

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Nejšťastnější chvíle pro lásku nastávají v poslední dekádě. Tehdy získáte srdce člověka, který to s vámi myslí upřímně. Tělem se rozletí třepetání motýlích křídel. Jste zamilovaní až po uši.

Doporučujeme

Články odjinud