Horoskop lásky na květen: Kdo okouzlí svým šarmem a kdo si na lásku počká? | Foto: iStock

Foto: iStock

Horoskop lásky na květen: Kdo okouzlí svým šarmem a kdo si na lásku počká?

Toužíte po lásce? Nebo chcete začít novou kapitolu v dlouhodobém vztahu, chcete si být s partnerem blíž, více si rozumět? Jak na to? Komu hvězdy slibují novou známost a kdo by si měl dávat pozor? Co nového přinese jednotlivým znamením v lásce květen 2022 podle horoskopu?

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Láska a přátelství

Vrozená soutěživost je v těchto týdnech ještě zesílena. Místo výhry se ale dočkáte spíše studené sprchy. Zkuste ubrat plyn a všímat si toho, co váš společník opravdu potřebuje. Víc mu naslouchejte.

Jaký bude rok 2022 podle astroložky Martiny Boháčové? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 12

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Láska a přátelství

Máte dostatek sebedůvěry a nemáte problém oslovit člověka, který se vám líbí. Po většinu měsíce navazujete letmé známosti, ale v poslední dekádě šance na perspektivní vztah zesiluje. Víte, co chcete.

Pokračování 3 / 12

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Láska a přátelství

Od svých nápadníků nemáte reálná očekávání. Sázíte na špatné koně, kteří jsou oproti vám příliš pasivní. Venuše však slibuje, že na konci měsíce vaše oči zaměří ohnivého jedince ideálního do páru!

Pokračování 4 / 12

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Láska a přátelství

Při hledání potenciálního partnera jste velmi iniciativní. Jdete náhodě naproti, snažíte se vypadat šik a usmíváte se na okolí. V květnu potkáte spoustu sympatických protějšků, ale ne vážnou známost.

Pokračování 5 / 12

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Láska a přátelství

Pokud si vás začne nový objev přivlastňovat, začne ve vás blikat varovná kontrolka. Majetnické sklony ve vztahu rozhodně nestrpíte. Mohou být důvodem k častějším rozepřím dokonce i pro dlouholeté páry.

Pokračování 6 / 12

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Láska a přátelství

Také singles by měli hledání partnera odložit na závěr května. Zpočátku jste příliš podráždění na to, abyste dokázali někoho okouzlit. S přibývajícím měsícem se dušičce uleví a navrátí se optimismus.

Pokračování 7 / 12

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Láska a přátelství

Nezadaní tráví čas ve skvělé společnosti. Potkáváte přátelské tváře, se kterými nejde mít špatnou náladu. I když mezi vámi nepřelétla jiskra, zůstáváte dobrými přáteli. Na lásku si pár týdnů počkáte.

Pokračování 8 / 12

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Láska a přátelství

Nechcete nikoho zklamat, proto se vyhýbáte slibům. I když se do někoho zamilujete, tváříte se nad věcí. Nic nedělejte, jenom se poddejte pocitům, které vámi prostupují. Může to být květen jako víno!

Pokračování 9 / 12

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Láska a přátelství

Sebejistota vám nechybí. Znáte své silné stránky a umíte je ve správnou chvíli použít. Ze spousty nápadníků si bohužel vybíráte jedince, kteří se k vám moc nehodí. Proto jedno rande střídá druhé.

Pokračování 10 / 12

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Láska a přátelství

Nejspíš zjistíte, že se svým idolem nemáte mnoho společného. Rozchod vás sice mrzí, ale cítíte, že je načase posunout se dál. Nechcete ztrácet čas po boku člověka, se kterým už si nemáte co říct.

Pokračování 11 / 12

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Láska a přátelství

Jako by pro vás hvězdy nachystaly zkoušku, co pro vás nový objev znamená. Z menšího citového ochlazení si nedělejte těžkou hlavu, ukažte svou trpělivou a laskavou povahu. Čerstvý vztah to posílí.

Pokračování 12 / 12

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Láska a přátelství

Zjistíte, že váš idol se nechová upřímně a ztratíte zájem s ním plánovat společnou budoucnost. Venuše se po 28. květnu dostává do úžasného sextilu. Díky jejím paprskům nehrozí, že byste trpěli samotou.

Doporučujeme

Články odjinud