Horoskop lásky na listopad: Raci obdrží předčasný vánoční dárek, Váhy se baví

Horoskop lásky na listopad: Raci obdrží předčasný vánoční dárek, Váhy se baví

Toužíte po lásce? Nebo chcete začít novou kapitolu v dlouhodobém vztahu, chcete si být s partnerem blíž, více si rozumět? Jak na to? Komu hvězdy slibují novou známost a kdo by si měl dávat pozor? Co nového přinese jednotlivým znamením v lásce listopad 2022 podle horoskopu?

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Láska a přátelství

Ve vztazích jste otevření všemu, co se nabízí. Od partnera se hodně naučíte, najdete nové hobby. Můžete také lépe poznat jeho rodinu nebo přátele. Pokud hledáte společné zážitky, určitě vede cestování.

Jak se vám v listopadu bude dařit v lásce? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 12

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Láska a přátelství

V milostném životě bojujete s pokušením a láká vás zakázané ovoce. Zkuste hledat vzrušení jinde. Letitý vztah nabízí možnost erotického osvěžení. Největší nápor na svědomí přichází kolem 5. listopadu.

Pokračování 3 / 12

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Láska a přátelství

Zkraje měsíce jste schopní přimhouřit oko a leccos skousnout. Nelíbí se vám partnerovy poznámky, které vás urážejí. S přibývajícími dny ale trpělivost ubývá a vy si uvědomujete, že to nemáte zapotřebí.

Pokračování 4 / 12

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Láska a přátelství

Připomenete si, jak nádherná je láska. Příjemné šimrání v podbřišku, těšení se jeden na druhého a vzrušující nejistota z toho, co teprve přijde. Zdá se, že vánoční dárek jste dostali s předstihem.

Pokračování 5 / 12

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Láska a přátelství

Po neúspěšném seznamování si spravíte chuť. Poznáte totiž člověka, který do řady stávajících partnerů nezapadá. A právě to slibuje zářnou budoucnost. Dostane vás svou pozitivní náladou i rozhledem.

Pokračování 6 / 12

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Láska a přátelství

Vyhledáváte kontakt s opačným pohlavím a poznáváte různé druhy protějšků. Když zjistíte, že vám dotyčný nevyhovuje, nehroutíte se. Až koncem měsíce jsou vaše emoce napjaté a přestáváte je ovládat.

Pokračování 7 / 12

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Láska a přátelství

Láska vás zase baví. Může za to správná společnost, ve které se nacházíte. Srší humorem a zaujme vás svým rozhledem. Dokonce i dlouholeté páry chytnou v listopadu druhý dech. Zase si spolu rozumíte.

Pokračování 8 / 12

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Láska a přátelství

Určitě bystě měli chytit štěstí za pačesy a randit, co vám síly stačí. Venušin trigon s Jupiterem přinášejí protějšky, s nimiž si máte co říct. Váš idol není bez chybičky, ale je předčasné dělat závěry.

Pokračování 9 / 12

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Láska a přátelství

Toužíte navázat stabilní známost, ale vaše očekávání jsou nepřiměřená. Na svých nápadnících vidíte samé mouchy. Zároveň hrozí, že vkládáte naděje do špatného člověka. Nechcete slyšet, co radí okolí.

Pokračování 10 / 12

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Láska a přátelství

Láska je plná příjemných překvapení. Čerstvě zamilované překvapí jejich idol nějakým romantickým gestem. Zdá se, že byste si mohli vychutnat podzimní dovolenou, nebo aspoň výlet po krásách okolí.

Pokračování 11 / 12

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Láska a přátelství

Nejprve se před společností ukrýváte, ale vývoj měsíce vás přesvědčí, že opačnému pohlaví máte co nabídnout. Nový objev vám dodá víru v sebe sama. Dbejte na svůj vzhled a usmívejte se do zrcadla.

Pokračování 12 / 12

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Láska a přátelství

Miláčka si idealizujete a v průběhu listopadu zjistíte, jaký je ve skutečnosti. Proměnlivé nálady nebudete tolerovat. Zpočátku se snažíte o smírčí řešení, ale brzy pochopíte, že to nikam nevede.

Doporučujeme

Články odjinud