Horoskop lásky na listopad: Ryby bojují s žárlivostí, Střelci mají vysoké nároky, Panny řeší maličkosti

Horoskop lásky na listopad: Ryby bojují s žárlivostí, Střelci mají vysoké nároky, Panny řeší maličkosti

Toužíte po lásce? Nebo chcete začít novou kapitolu v dlouhodobém vztahu, chcete si být s partnerem blíž, více si rozumět? Jak na to? Komu hvězdy slibují novou známost a kdo by si měl dávat pozor? Co nového přinese jednotlivým znamením v lásce listopad 2023 podle horoskopu?

Beran (21. 3.–20. 4.)

Nezadaní Berani jsou výmluvní a seznamují se snadno. Půjde však o přátelské vztahy. Nemyslíte na závazky a chcete se pobavit. Flirtování máte v malíčku. Kontakty ale rozšiřujete i díky svým známým.

Jaký je horoskop lásky pro rok 2023? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 12

Býk (21. 4.–21. 5.)

Pokud chcete okouzlit svého idola, vsaďte na romantiku. Rozhodně se vyhněte okázalým gestům i vychloubání. Tím byste v lásce ztráceli body. V partnerství je potřebná větší obezřetnost v komunikaci.

Pokračování 3 / 12

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Zadaní si musejí dávat pozor na zveličování konfliktů. Hlavně poslední listopadové dny jsou plné zbytečných neshod. Hádky vám ubírají na síle. Snažte se nepodléhat emocím a ventilujte je jiným způsobem.

Pokračování 4 / 12

Rak (22. 6.–22. 7.)

Smutek z neúspěchu se vás naštěstí nebude držet moc dlouho. Na svět se díváte optimistickýma očima, také máte nabitý program. Do nového vztahu se proto nehrnete a čekáte, až přijde něco skutečně top.

Pokračování 5 / 12

Lev (23. 7.–22. 8.)

Obliba u opačného pohlaví narůstá od 8. listopadu, což usnadňuje seznamování. Poté se situace komplikuje, protože propadáte zvláštním náladám. Váš nápadník může mít pocit, že s ním nejednáte upřímně.

Pokračování 6 / 12

Panna (23. 8.–22. 9.)

Řešíte zbytečné maličkosti, kvůli nimž je potom ve vztahu dusno. Zkuste se odreagovat nějakým sportem nebo tvůrčí činností. V čerstvých vztazích byste měli brát větší ohledy na partnerovy potřeby.

Pokračování 7 / 12

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Láska vám po celý měsíc dodává optimistické naladění. Jste nesmírně atraktivní a máte štěstí na vhodné protějšky. Se svým aktuálním nápadníkem duševně souzníte, také to mezi vámi viditelně jiskří.

Pokračování 8 / 12

Štír (24. 10.–22. 11.)

Usmíření s miláčkem nebude tak jednoduché, jak si představujete. Proto se pokuste preventivně vyhýbat konfliktům, abyste nemuseli čekat na prominutí. Přes konflikty se partnerství nepromění k lepšímu.

Pokračování 9 / 12

Střelec (23. 11.–21. 12.)

V mezilidských vztazích jste pozitivní a nebráníte se novému seznámení. Na druhou stranu na své nápadníky kladete vysoké nároky a následně jste zklamaní. Zkuste brát druhé lidi takové, jací jsou.

Pokračování 10 / 12

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Více si všímáte slabých stránek své polovičky. Mohou vám dokonce vadit i věci, které jste dříve obdivovali. Nedělejte unáhlená rozhodnutí. Raději ve vztahu zpomalte a nechte událostem volný průběh.

Pokračování 11 / 12

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

V okolí máte nápadníka, který by o vás moc stál. V poslední době jste se ale tolikrát spálili, že na další seznamování nemáte náladu. Také vaše sebevědomí na tom není nejlépe, proto trochu tápete.

Pokračování 12 / 12

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Nejste si jistí, zda můžete partnerovi věřit. Dokonce ve vás hlodá žárlivost. Venuše obavy mírní. Ve druhé polovině měsíce budete mít jasno, jak to mezi vámi funguje. Singles mají mnoho nápadníků.

Doporučujeme

Články odjinud