Horoskop lásky na prosinec: Lvi řeší vleklé nepříjemnosti, Štírům to klape, Ryby jsou poblázněné

Horoskop lásky na prosinec: Lvi řeší vleklé nepříjemnosti, Štírům to klape, Ryby jsou poblázněné

Toužíte po lásce? Nebo chcete začít novou kapitolu v dlouhodobém vztahu, chcete si být s partnerem blíž, více si rozumět? Jak na to? Komu hvězdy slibují novou známost a kdo by si měl dávat pozor? Co nového přinese jednotlivým znamením v lásce prosinec 2023 podle horoskopu?

Beran (21. 3.–20. 4.)

Vyzařujete nadšení do života a váš elán je pro opačné pohlaví velice přitažlivý. Dobře působí i na dlouholeté dvojice. S partnerem se vám lépe komunikuje a konečně si odpočinete od napjaté atmosféry.

Pokračování 2 / 12

Býk (21. 4.–21. 5.)

Máte sklony miláčka podezřívat a místo diskuze sklouzáváte k nevhodnému špehování. Nakonec si uvědomíte, že by vám takové chování mohlo pokazit vánoční pohodu. Ovládnete své emoce a více se uvolníte.

Pokračování 3 / 12

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Drahá polovička neovládá své emoce a bude citlivější na jakékoliv podněty. Zůstaňte majákem na rozbouřeném moři a ukažte jí, že si zbytečně kazí ty nejhezčí dny v roce. Nakonec své jednání usměrní.

Pokračování 4 / 12

Rak (22. 6.–22. 7.)

Láska konečně odpovídá vašim představám. Se svým miláčkem máte hodně společného. Nezadaní mohou nový objev potkat na nějakém vzdělávacím semináři nebo v zájmovém kroužku. Od první chvíle vám imponuje.

Pokračování 5 / 12

Lev (23. 7.–22. 8.)

Lámání chleba ve vztahu přijde kolem 12. prosince. Naštěstí se vám podaří zachránit zvláštní atmosféru a celou věc otočíte v žert. Pokud řešíte vleklé nepříjemnosti, do konce roku se pročistí vzduch.

Pokračování 6 / 12

Panna (23. 8.–22. 9.)

Čerstvě zadaní na svého partnera zbytečně tlačí. Dopřejte mu čas, aby v sobě některé věci zpracoval a nemusel vám odpovídat ihned. Z vývoje událostí pochopíte, že v lásce nemá smysl nic urychlovat.

Pokračování 7 / 12

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Potřebujete cítit rozruch a vyhledáváte nové podněty. Také v partnerství se snažíte oživit stereotyp. Jen dejte pozor, abyste na nějakém vánočním večírku nepřekročili hranice a nesklouzli k nevěře.

Pokračování 8 / 12

Štír (24. 10.–22. 11.)

Všímáte si partnerových kvalit, které nejsou patrné na první pohled. Dokážete mu nahlédnout do duše a vážíte si všeho, co jste spolu vybudovali. V prosinci zažije láska renesanci. Znovu vám to klape.

Pokračování 9 / 12

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Vyznat se v pocitech je pro vás náročné, natož abyste porozuměli drahé polovičce. Ať děláte, co děláte, stejně se to nesetká s nadšením. Rádi byste si o problémech promluvili, ale druhá strana ne.

Pokračování 10 / 12

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Pro opačné pohlaví jste vysoce atraktivní. Také v dlouholetých vztazích se díky vašemu sex-appealu oživí stereotyp. Zejména kolem 15. prosince to mezi vámi jiskří. Sex je zase oblíbenou aktivitou.

Pokračování 11 / 12

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Trable v lásce berte s nadhledem a nevzdávejte se po první hádce. Čerstvé páry by svého unáhleného chování mohly litovat. Počítejte s tím, že cesta zpátky by nebyla jednoduchá. Mosty proto nepalte.

Pokračování 12 / 12

Ryby (21. 2.–20. 3.)

S novým objevem prožíváte fantastické chvíle. Máte úplně poblázněnou hlavu a nedokážete myslet na nic jiného. Podle Afrodity není namístě někam spěchat. Sami uvidíte, jaký vývoj přinesou další dny.

Doporučujeme

Články odjinud