Horoskop lásky na říjen: Koho čeká tichá domácnost a kdo chce romantiku? | Foto: iStock

Foto: iStock

Horoskop lásky na říjen: Koho čeká tichá domácnost a kdo chce romantiku?

Toužíte po lásce? Nebo chcete začít novou kapitolu v dlouhodobém vztahu, chcete si být s partnerem blíž, více si rozumět? Jak na to? Komu hvězdy slibují novou známost a kdo by si měl dávat pozor? Co nového přinese jednotlivým znamením v lásce říjen 2022 podle horoskopu?

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Láska a přátelství

Nedělejte z komára velblouda a snažte se ve vztahu o pohodu. Pokud si nedáte pozor na jazyk, čeká vás tichá domácnost. Nezadaní se vázat nechtějí. Ale kolem 14. si užívají pozornost opačného pohlaví.

Co čeká jednotlivá znamení na podzim podle astroložky Martiny Boháčové? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 12

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Láska a přátelství

Do 10. října nerozebírejte s partnerem důležitá témata, protože na ně máte odlišný pohled. Tvrdošíjně stojíte za svým názorem, a tak může vzniknout tichá domácnost. Singles se seznamování vyhýbají.

Pokračování 3 / 12

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Láska a přátelství

Nový objev vám lze jen závidět. Těší vás, že děláte společnost tak výjimečné osobě, a dáváte si záležet, abyste v rozvíjejícím se vztahu nic nepokazili. Ani dlouholeté páry nejsou ochuzeny o dárečky.

Pokračování 4 / 12

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Láska a přátelství

Trochu žárlíte a protistraně se vaše chování nezamlouvá. Do 22. je na milostném poli oblačno, ale závěr října vám zlepší náladu. Uvědomíte si, že váš přístup má své trhliny, a začnete se chovat jinak.

Pokračování 5 / 12

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Láska a přátelství

Prvotní okouzlení je silné, ale nevydrží dlouho. Fyzická přitažlivost není vším. Nechcete trávit čas s člověkem, který si vás neváží. Rozchod je jediným správným řešením. Nikdo vás od něj neodradí.

Pokračování 6 / 12

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Láska a přátelství

Není vyloučeno, že ve vás lásku probudí člověk, se kterým se už trochu znáte. O to větší překvapení je pro vás přitažlivost, která mezi vámi v říjnu vyvstane. Stydlivost hoďte za hlavu a užívejte si.

Pokračování 7 / 12

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Láska a přátelství

I když se velmi snažíte, partnerovi se nezavděčíte. První dvě dekády vás protějšek rozčiluje neustálou nespokojeností i kritikou vaší maličkosti. Nakonec se rozhodnete nedělat z toho zbytečnou vědu.

Pokračování 8 / 12

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Láska a přátelství

Singles nejsou naladěni na vztah, ale navazování nových kontaktů se nebráníte. Kamarád do kina i výšlap přírodou se hodí. O víc ale v říjnu nestojíte. Vzpomínky na neúspěšnou láskou jsou příliš živé.

Pokračování 9 / 12

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Láska a přátelství

Energické vystupování a pozitivní nálada působí na opačné pohlaví jako magnet. Kdekoliv se objevíte, ihned upoutáte pozornost. Zadaní se dostávají do konfliktů s protějškem. Vedete konkurenční boj.

Pokračování 10 / 12

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Láska a přátelství

Na začátku měsíce se straníte společnosti a neumíte si představit, že byste si měly do života vpustit někoho dalšího. Venuše vás na konci října přesvědčí, že partnerství může být docela dobrý nápad.

Pokračování 11 / 12

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Láska a přátelství

V prvních dvou dekádách si s miláčkem notujete a silně vás to k sobě táhne. Po 20. říjnu ale city ochladnou a hlavně vás to mrzí. Toužíte po romantice, ovšem drahá polovička má úplně jiný program.

Pokračování 12 / 12

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Láska a přátelství

Čerstvě zadaní staví v partnerství vzdušné zámky a mají mylné představy o svém idolu. S přibývajícím měsícem zjišťujete, co je vaše láska zač. Rozchodu se zprvu bojíte, abyste nezůstali na ocet.

Doporučujeme

Články odjinud