Horoskop lásky na říjen: Komu hvězdy přihrají trvalý vztah, komu milence? | Foto: iStock

Foto: iStock

Horoskop lásky na říjen: Komu hvězdy přihrají trvalý vztah, komu milence?

I podzim přináší spoustu možností k seznámení. Jeďte na organizovaný výlet, najděte si nového koníčka. Anebo seberte odvahu a zkuste seznamku. Kdo tedy má šanci s někým se potkat? Jak budeme zvládat naše trvalé vztahy? Co nového přinese v lásce říjen 2021 podle horoskopu?

Beran (21. 3.– 20. 4.)

Láska a přátelství

Na podzim si udělejte ve vztahu pořádek. Naučte se otevřeně komunikovat a hlavně se vyvarujte vyhrocených emocí. Více svému partnerovi naslouchejte a respektujte jeho názory, ubude zbytečných hádek.

Jak muži prožívají přechod? Co na slábnoucí erekci? Podívejte se na video: 

Pokračování 2 / 12

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Láska a přátelství

Připadáte si odsunutí na druhou kolej a přemýšlíte, zda je protějšek vhodný pro život. Nezadaní kladou na své nápadníky vysoké nároky. Děláte z komára velblouda a později musíte uznat, že o nic nešlo.

Pokračování 3 / 12

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Láska a přátelství

Nezadaným otevírá říjen cestu k zajímavým kontaktům. Poznáváte inspirativní jedince, s nimiž sice nemusíte skončit rovnou v kostele, ale i tak budou mít na váš život zásadní vliv. Užíváte si randění.

Pokračování 4 / 12

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Láska a přátelství

Zkraje měsíce je vše zalité sluncem a citové záležitosti vám připadají nádherné. Bohužel od 7. 10. se Venuše otáčí zády a vás přepadnou náladové změny. Partner nikdy neví, s jakým naladěním vstanete.

Pokračování 5 / 12

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Láska a přátelství

Pochybnosti, které o novém objevu chováte na začátku měsíce, se rychle rozplynou. Když vám idol schválí i přátelé, máte vyhráno. Konečně se oddáváte lásce tak, jak jste si ji celé léto malovali ve snách.

Pokračování 6 / 12

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Láska a přátelství

Od vztahu očekáváte porozumění a podporu. Pokud se přece jen rozhoupete k rozchodu, dejte si při hledání nového partnera pauzu. Říjen není pro seznamování nejlepší doba, jen plýtváte časem a energií.

Pokračování 7 / 12

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Láska a přátelství

Máte strach, že nejste pro svůj idol dostatečně dobří. Nedá se totiž přečíst a jeho chování je nepředvídatelné. Hvězdy ale vidí vaše vyhlídky v těch nejlepších barvách. Dočkáte se už kolem 10. října.

Pokračování 8 / 12

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Láska a přátelství

Nezadaní začnou toužit po lásce. Najednou nechcete světem chodit sami. Zatímco říjnový start lásce svědčí, další dvě dekády budou náročnější. Pozor na očerňování partnera z nevěry! Chce to víc důvěry.

Pokračování 9 / 12

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Láska a přátelství

Díky kamarádům, s nimiž nyní trávíte spoustu volného času, poznáte zajímavého člověka. Sice není jasné, jak dlouho vzájemné okouzlení vydrží, ale každopádně nebudete s láskou ztrácet čas zbůhdarma.

Pokračování 10 / 12

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Láska a přátelství

Do nového vztahu se aktuálně neženete. Nabíráte síly a pracujete na sobě. Cítíte, že je potřeba nabrat sebedůvěru a otřepat se z nedávných zklamání. Díky přátelům a rodině netrpíte pocitem samoty.

Pokračování 11 / 12

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Láska a přátelství

Láká vás společenský život, takže šancí na seznámení bude celá řada. Afrodíté vytváří po 7. říjnu skvělé podmínky pro partnerskou souhru. Dočkáte se romantického cvrlikání i mnoha láskyplných dárečků.

Pokračování 12 / 12

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Láska a přátelství

V citových záležitostech děláte z komára velblouda. Máte tendenci přisypávat sůl do drobných ran, což žádnému vztahu neprospívá. I když si vás miláček nevšímá, jak byste chtěli, dopřejte mu prostor.

Doporučujeme

Články odjinud