Horoskop lásky na únor: Panny, pozor, abyste nenaletěly

4. 2. 2018
Horoskop lásky na únor: Panny, pozor, abyste nenaletěly
O tom, že erotika hraje ve vašem životě důležitou roli, není sporu – a nejen proto, že jde o měsíc, v němž se slaví svátek zamilovaných. Užívejte si, ale mějte na paměti, že čert nikdy nespí a klepny mají zelenou. Když máte důvod, proč by bylo dobré své vztahy a románky utajit, nesvěřujte se s nimi ani své nejlepší kamarádce. Riziko, že se prozradí, je hodně vysoké.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Jsou věci, o které nestojíte, ale které se vám vnucují. Když přijde partner, který patří ke kamarádce nebo k příbuzné, a začne vám vysvětlovat, že má těžký život, zpozorněte. Řešení svých problémů si představuje tak, že nic řešit nebude. Všechno nechá tak, jak to je, a vás si nechá na nezávazný románek, který mu pomůže překonat nudu všedního dne.

Jakmile pochopíte, co po vás vlastně chce, upřímně se naštvete. Začnete dokonce uvažovat, zda by nebylo lepší, kdybyste to jeho partnerce hned nahlásila. Nakonec se rozhodnete, že to neuděláte, ale pokušení zůstane a bude hodně silné.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Už se nemusíte trápit kvůli nešťastné lásce, protože ode dneška je Venuše ve vašem znamení, a k tomu v konjunkci s Uranem. Opačné pohlaví vás začne zbožňovat a budete mít štěstí na…

Nejčtenější články

Doporučujeme