Horoskop lásky na září: Kdo si konečně uvědomí, že je bláznivě zamilovaný | Foto: iStock

Foto: iStock

Horoskop lásky na září: Kdo si konečně uvědomí, že je bláznivě zamilovaný

Toužíte po lásce? Nebo chcete začít novou kapitolu v dlouhodobém vztahu, chcete si být s partnerem blíž, více si rozumět? Jak na to? Komu hvězdy slibují novou známost a kdo by si měl dávat pozor? Co nového přinese jednotlivým znamením v lásce září 2022 podle horoskopu?

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Láska a přátelství

Díky Merkuru si uvědomujete své silné stránky. Umíte zaujmout a získat pozornost každého, kdo se vám líbí. Zadaní by měli krotit tendenci dělat z komára velblouda. Partnerova trpělivost není bezmezná.

Co čeká jednotlivá znamení na podzim podle astroložky Martiny Boháčové? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 12

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Láska a přátelství

Venuše ve spojení s Uranem vytvářejí skvělé podmínky pro navazování vztahů. Spojí páry, které mohou být pro okolí překvapivé. Neodmítejte pozvání na rande –⁠ nezvyklý typ protějšku je to, co potřebujete.

Pokračování 3 / 12

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Láska a přátelství

Opačné pohlaví vám sice leží u nohou, ale spíš to vypadá, že si chcete od randění odpočinout. Zadaní jsou vlivem Venuše podráždění, na partnera reagujete nepřiměřeně. Třenice jsou na denním pořádku.

Pokračování 4 / 12

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Láska a přátelství

Nezadaní Raci by v tomto měsíci měli vynaložit větší úsilí k nalezení spřízněné duše. Cestujte, žijte společensky, listujte inzeráty. Na toho pravého byste mohli narazit nejspíše kolem 23. září.

Pokračování 5 / 12

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Láska a přátelství

Jste zaměstnáni pestrým programem a první polovinu měsíce trávíte obklopeni přáteli. V jejich kruhu objevíte spoustu zajímavých volnočasových aktivit. Až po 17. září vaši pozornost strhne úplně nová tvář.

Pokračování 6 / 12

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Láska a přátelství

Na opačném pohlaví vás dokáže rozladit i naprostá maličkost, na druhou stranu máte tendenci svůj nový objev idealizovat. V již existujících vztazích pozor na kostlivce ve skříni. Nezůstanou utajeni.

Pokračování 7 / 12

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Láska a přátelství

Ve vztazích jste aktivní a rozhodně nesedíte doma za pecí. Když se vám někdo líbí, rozhodnete se ho oslovit. Mars hlavně kolem 16. září vábí do společnosti. Naopak ve vztahu to moc zábavné nebude.

Pokračování 8 / 12

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Láska a přátelství

Do 5. září si nejste svými city jistí a mohli byste udělat nějakou hloupost. Raději se vyhněte jakýmkoliv změnám. Poté se totiž situace stabilizuje a vy si ujasníte, že jste zamilovaní až po uši.

Pokračování 9 / 12

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Láska a přátelství

Souboj o moc se dotýká také milostného života. S drahou polovičkou jen stěží najdete shodu, každý prosazujete vlastní plány. Zvláště kolem 16. září hrozí, že vyprovokujete hádku. V důsledku je vám to líto.

Pokračování 10 / 12

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Láska a přátelství

Máte po svém boku člověka, který se vám věnuje a dává vám najevo, co pro něj znamenáte. I dlouholeté vztahy jsou naplněné něhou i porozuměním. Jestli jste nebyli na dovolené, teď je správná doba.

Pokračování 11 / 12

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Láska a přátelství

Díky přátelům se můžete dát dohromady s člověkem, který vám není neznámý. Jen by vás nikdy nenapadlo, že byste právě vy dva mohli tvořit pár. Nechte se přemluvit na rande ve čtyřech. Užijete si to.

Pokračování 12 / 12

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Láska a přátelství

S prázdninovými známostmi nikam nespěchejte. Obvyklá intuice totiž nefunguje, jak má, a vy byste si mohli do života vpustit nevhodného človíčka. Nová láska není taková, jak se zdá na první pohled.

Doporučujeme

Články odjinud