Horoskop na březen: Kdo pocítí příval energie, kdo bude bojovat se stresem?

1. 3. 2021
Horoskop na březen: Kdo pocítí příval energie, kdo bude bojovat se stresem?
Přinese nám březen novou naději? Protikoronavirová opatření přitvrzují, šíří se britská mutace, ale co bude v druhé půli měsíce? Jak budeme vše zvládat, kdo bude plný energie, kdo naopak mele z posledního? Podívejte se, co vašemu znamení předpovídají hvězdy. Jaký je váš horoskop na březen 2021?

Beran (21. 3. − 20. 4.)

Práce a peníze

Pracovní povinnosti máte v malíčku a ani finance nevypadají špatně. Pouze v poslední dekádě mohou být výdaje zbrklé. Jako byste utráceli jen kvůli tomu, že vás to baví. Pořizujete přitom zbytečnosti.

Rodina a vztahy

Březen je vám nakloněný a zajišťuje dostatek prostoru i pozitivní přístup k volnému času. Hledáte nové koníčky, chcete něco podnikat. Pro rodinu vymýšlíte výlety, jen zjistěte, co by blízké zajímalo.

Zdraví a kondice

Nejzatíženějším místem na těle jsou ledviny. Dopřejte si dostatečný pitný režim a začněte s jarní očistou. Zlepší se kvalita pleti a celkově se cítíte v lepší kondici. Pozor na meze, jsou chladné!

Co všechno může způsobit práce na směny? Podívejte se na video: 

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Milí Býci, první červencový den v zaměstnání bude pohodový a získáte si respekt šéfa. Hvězdy vás však varují, protože se můžete setkat již od příštího týdne s překážkami, které budete…