Horoskop na březen: Kozorozi srší energií, u Vodnářů doma hrozí ponorka

28. 2. 2019
Horoskop na březen: Kozorozi srší energií, u Vodnářů doma hrozí ponorka
Jaro klepe na dveře, 20. března vstoupí Slunce do znamení Berana a celá planeta dostane novou energii. Vy však máte pocit, že se vám energie nedostává? Podívejte se, na co vám v březnu 2019 budou síly stačit a kde byste naopak měli šetřit s energií.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Práce a peníze

Pokud se týká financí, máte obrovskou kliku. Jestliže se perete s ekonomickými problémy, díky štědrému Jupiterovi se jich konečně dokážete zbavit. Jen okolo 2. března se držte zpátky a neriskujte.

Rodina a vztahy

Přátelé a rodina jsou tím, co vás po celý měsíc drží nad vodou. Díky nim se nerozčilujete nad malichernostmi, ale těšíte se z vidiny společně stráveného času. Bok po boku zažijete chvíle plné smíchu.

Zdraví a kondice

Po zimních měsících se musíte dostat zpátky do původní kondice. Cítíte, že pohybový aparát potřebuje menší údržbu, aby mohl podávat nejlepší výkony. Klouby a svaly se vám častěji připomenou bolestí.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Zakažte si rozčilování a stresování, protože se dokážete vytočit doběla, a pak vznikají problémy. Milí Kozorozi, nejste v dobré pozici. Začněte poslouchat šéfa a plňte jeho příkazy do…