Horoskop na červen

6. 6. 2002
Horoskop na červen
Budete mít zvláštní nápady, jak v práci, tak v soukromí, ne všichni budou ochotni vám je splnit.Nezapomínejte na svou kondici, je nejvyšší čas zbavit se nadbytečných kil. Velké plány si nedělejte, a nevěřte všemu, co vám kdo napovídá a slíbí.

Horoskop na měsíc ČERVEN 2002
Připravila Věra Várady

Beran 21.3. - 20. 4. Býk 21. 4. - 20.5.
Tento měsíc se zklidníte a bude vrnět, jako malý beránek. Věci a záležitosti, které vám nešli vyřídit hodíte za hlavu a budete si chtít užívat přechodu jara do léta. Pozor na pracovní závazky a sliby, které jste dala zkuste je dodržet. Co se týče lásky, půjde vám vše samo a ty z vás, které jsou osamělé budou lačnit po nové známosti.
Ty, z vás, které jsou připravené, čekají velké změny, vaše znamení je sice
pomalé a konzervativní, ale v červnu budete chtít lámat rekordy, jak v práci, kariéře, tak i ve společnosti a s partnerem. Příliv energie,  budete chtít uplatnit a vydat smysluplně a cíleně. I v lásce vás čekají změny, co se osvědčilo však zachovejte.

Blíženci 21. 5. - 21.6. Rak 22. 6. - 22.7.
Krásné narozeniny, milí blíženci, vaše pohyblivé znamení je přímo na startu do krásných dnů, plných překvapení a radosti. Nenechte se vyvést z míry závistivci, a užívejte si tolik, kolik snesete. Zajděte si do společnosti, kupte si něco pěkného do šatníků, nebo zkuste změnit interiér svého bytu něčím novým.
Ráčkové a račice se pomalu probudí ze své letargie a budou si chtít také ukousnout kus koláče. Možná, že se necítíte nejlépe, ale zkuste jednou své pocity potlačit nebo ještě lépe povznést se nad ně a rozhlédněte se pořádně kolem sebe, jestli blízko vás není někdo, kdo vás již dlouho tajně obdivuje a věnujte mu svůj čas.
Lev 23.7. - 22. 8. Panna 23. 8. - 22. 9.
Krásné lvice budou zářit ještě více a přitahovat zraky jak těch, kdo je bezpodmínečně obdivují, tak i těch, kdo jim závidí. Nedá se nic dělat, jste královským znamením a proto by se vám mělo i královsky dařit, zvláště pak v období posledního týdne měsíce. Naplánujte si malou dovolenou, třeba prodloužený víkend ve dvou.
Jestliže vás popadne kritická a zlá nálada, vydejte se někam s nejlepší přítelkyní a vypovídejte se, určitě se vám uleví, a uvidíte, že se trápíte maličkostmi, přes které nevidíte, to, co je na světě pěkné. Přestaňte plánovat, a myslet a zkuste si užívat a vychutnávat každé chvilky. Možná, že určité napětí dokáže uvolnit i relaxace a sport.
Váhy 23. 9. - 22. 10. Štír 23. 10. - 22. 11.
Možná si konečně uvědomíte co chcete a přestanete mít proto výčitky a vztek sama na sebe. Nikdo dokonalý neexistuje, takže se na partnera přestaňte zlobit kvůli maličkosti. Možná by vám neuškodila chvíle samoty, nebo delší pobyt na venkově ? třeba u babičky. V tomto měsíci se budete rozhodovat o zásadních věcech.
Budete mít zvláštní nápady, jak v práci, tak v soukromí, ne všichni budou ochotni vám je splnit. Popadne vás možná světa bol zvláště v polovině měsíce hlídejte svojí nervovou soustavu a hlavně svůj jazyk, protože to, co je řečeno, se již nemůže vzít zpátky a hlavně vzpomeňte na přísloví, jestliže hledáš pomoc, podívej se na konec svého ramene?
Střelec 23. 11 - 21. 12 Kozoroh 22. 12. - 20. 1.
Budete sršet vtipem a energií, nenechte se však vtáhnout do žádných zákulisních intrik, které se mohou odehrávat ve vaší práci a  kariéře, buďte nad věcí. Společensky si v tomto měsíci užijete tak, že z toho budete odpočívat a nabírat síly, s alkoholem to nepřehánějte a když už, tak to zpraví zelený čaj s acylpirinem. Nezapomínejte na svou kondici, je nejvyšší čas zbavit se nadbytečných kil, občas vynechejte večeři a běžte se proběhnout, nebo projet na kole. Mile vás překvapí přátelé, kteří vám budou chtít udělat radost. Přestaňte dumat o samotě a přijměte jejich pozvání na zajímavý víkend. V práci vás to bavit nebude, ale povinnostem dostojíte.
Vodnář 21.1. - 20. 2. Ryby 21.2. - 20. 3.
Velké plány si nedělejte, a nevěřte všemu, co vám kdo napovídá a slíbí. Věnujte se tentokráte sobě a zkuste, některá lednová předsevzetí posunout k cíli. Možná, že vám také pomohou chvilky o samotě a rozjímání nad smyslem života. Přítel se vám  bude možná vyhýbat, zamyslete se, jestli jste to tak trochu nezavinila sama.
Vaše snivé nálady se ještě prohloubí, což nebude zvláště vhodné v pracovní době, váš nepřítomný výraz může popudit vašeho nadřízeného. Jestliže budete chtít změnu v pracovní sféře, naplánujte ji spíše na podzim, nebo na konec roku. V lásce u vás bude střídavě oblačno a zataženo, ale jistě se zase brzy vyjasní, záleží jen na vás.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Žárlivý partner nebo partnerka je něco, čeho se člověk jen tak nezbaví. Vy byste si měli dobře rozmyslet, jestli chcete jeho či její neomluvitelné chování snášet do nekonečna, nebo s tím…

Nejčtenější články