Horoskop na červen

6. 6. 2002
Horoskop na červen
Budete mít zvláštní nápady, jak v práci, tak v soukromí, ne všichni budou ochotni vám je splnit.Nezapomínejte na svou kondici, je nejvyšší čas zbavit se nadbytečných kil. Velké plány si nedělejte, a nevěřte všemu, co vám kdo napovídá a slíbí.

Horoskop na měsíc ČERVEN 2002
Připravila Věra Várady

Beran 21.3. - 20. 4. Býk 21. 4. - 20.5.
Tento měsíc se zklidníte a bude vrnět, jako malý beránek. Věci a záležitosti, které vám nešli vyřídit hodíte za hlavu a budete si chtít užívat přechodu jara do léta. Pozor na pracovní závazky a sliby, které jste dala zkuste je dodržet. Co se týče lásky, půjde vám vše samo a ty z vás, které jsou osamělé budou lačnit po nové známosti.
Ty, z vás, které jsou připravené, čekají velké změny, vaše znamení je sice
pomalé a konzervativní, ale v červnu budete chtít lámat rekordy, jak v práci, kariéře, tak i ve společnosti a s partnerem. Příliv energie,  budete chtít uplatnit a vydat smysluplně a cíleně. I v lásce vás čekají změny, co se osvědčilo však zachovejte.

Blíženci 21. 5. - 21.6. Rak 22. 6. - 22.7.
Krásné narozeniny, milí blíženci, vaše pohyblivé znamení je přímo na startu do krásných dnů, plných překvapení a radosti. Nenechte se vyvést z míry závistivci, a užívejte si tolik, kolik snesete. Zajděte si do společnosti, kupte si něco pěkného do šatníků, nebo zkuste změnit interiér svého bytu něčím novým.
Ráčkové a račice se pomalu probudí ze své letargie a budou si chtít také ukousnout kus koláče. Možná, že se necítíte nejlépe, ale zkuste jednou své pocity potlačit nebo ještě lépe povznést se nad ně a rozhlédněte se pořádně kolem sebe, jestli blízko vás není někdo, kdo vás již dlouho tajně obdivuje a věnujte mu svůj čas.
Lev 23.7. - 22. 8. Panna 23. 8. - 22. 9.
Krásné lvice budou zářit ještě více a přitahovat zraky jak těch, kdo je bezpodmínečně obdivují, tak i těch, kdo jim závidí. Nedá se nic dělat, jste královským znamením a proto by se vám mělo i královsky dařit, zvláště pak v období posledního týdne měsíce. Naplánujte si malou dovolenou, třeba prodloužený víkend ve dvou.
Jestliže vás popadne kritická a zlá nálada, vydejte se někam s nejlepší přítelkyní a vypovídejte se, určitě se vám uleví, a uvidíte, že se trápíte maličkostmi, přes které nevidíte, to, co je na světě pěkné. Přestaňte plánovat, a myslet a zkuste si užívat a vychutnávat každé chvilky. Možná, že určité napětí dokáže uvolnit i relaxace a sport.
Váhy 23. 9. - 22. 10. Štír 23. 10. - 22. 11.
Možná si konečně uvědomíte co chcete a přestanete mít proto výčitky a vztek sama na sebe. Nikdo dokonalý neexistuje, takže se na partnera přestaňte zlobit kvůli maličkosti. Možná by vám neuškodila chvíle samoty, nebo delší pobyt na venkově ? třeba u babičky. V tomto měsíci se budete rozhodovat o zásadních věcech.
Budete mít zvláštní nápady, jak v práci, tak v soukromí, ne všichni budou ochotni vám je splnit. Popadne vás možná světa bol zvláště v polovině měsíce hlídejte svojí nervovou soustavu a hlavně svůj jazyk, protože to, co je řečeno, se již nemůže vzít zpátky a hlavně vzpomeňte na přísloví, jestliže hledáš pomoc, podívej se na konec svého ramene?
Střelec 23. 11 - 21. 12 Kozoroh 22. 12. - 20. 1.
Budete sršet vtipem a energií, nenechte se však vtáhnout do žádných zákulisních intrik, které se mohou odehrávat ve vaší práci a  kariéře, buďte nad věcí. Společensky si v tomto měsíci užijete tak, že z toho budete odpočívat a nabírat síly, s alkoholem to nepřehánějte a když už, tak to zpraví zelený čaj s acylpirinem. Nezapomínejte na svou kondici, je nejvyšší čas zbavit se nadbytečných kil, občas vynechejte večeři a běžte se proběhnout, nebo projet na kole. Mile vás překvapí přátelé, kteří vám budou chtít udělat radost. Přestaňte dumat o samotě a přijměte jejich pozvání na zajímavý víkend. V práci vás to bavit nebude, ale povinnostem dostojíte.
Vodnář 21.1. - 20. 2. Ryby 21.2. - 20. 3.
Velké plány si nedělejte, a nevěřte všemu, co vám kdo napovídá a slíbí. Věnujte se tentokráte sobě a zkuste, některá lednová předsevzetí posunout k cíli. Možná, že vám také pomohou chvilky o samotě a rozjímání nad smyslem života. Přítel se vám  bude možná vyhýbat, zamyslete se, jestli jste to tak trochu nezavinila sama.
Vaše snivé nálady se ještě prohloubí, což nebude zvláště vhodné v pracovní době, váš nepřítomný výraz může popudit vašeho nadřízeného. Jestliže budete chtít změnu v pracovní sféře, naplánujte ji spíše na podzim, nebo na konec roku. V lásce u vás bude střídavě oblačno a zataženo, ale jistě se zase brzy vyjasní, záleží jen na vás.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Do cesty vám vstoupí zajímavá finanční nabídka, která se neodmítá. Zamyslete se nad ní, ale možná přijde ještě lepší. Šéf je na vás pořád trochu naštvaný, i když plníte své úkoly dokonale.…

Nejčtenější články

Doporučujeme