Horoskop na červenec: Kdo by se měl v práci krotit a neprovokovat?

1. 7. 2020
Horoskop na červenec: Kdo by se měl v práci krotit a neprovokovat?
Jak se vám bude dařit v červenci, blýská se na lepší časy, nebo byste se měli mít na pozoru? Kdo si užije léto se vším všudy? Podívejte se, co vašemu znamení hvězdy předpovídají. Jaký je váš horoskop na červenec 2020?

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Práce a peníze

V zaměstnání se dostáváte do časového presu. Kvůli němu se hůř soustředíte na zadané povinnosti a bojujete s nervozitou. Výmysly nadřízených vás proto zvednou ze židle, ale brzy je vezmete jako výzvu.

Rodina a vztahy

Komunikace s jistým členem rodiny je na bodu mrazu. Pravdou je, že ho stěží dokážete vystát a pro ostré slovo nejdete daleko. Zkuste minimalizovat společně strávený čas. Závěr měsíce bude klidnější.

Zdraví a kondice

Oplýváte obrovskou dávkou energie, ale zároveň potřebujete mnoho sil vydat. Kvůli nevyrovnanému jídelníčku se můžete uchylovat k nezdravým potravinám. Nezapomeňte, že důležitá je kvalita, ne kvantita.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Lednová nálada je dlouhodobě příjemná a stále o něčem diskutujete. S partnerem plánujete změny a zaměřujete se na východu dětí. Patřičnou pozornost směrujete na jejich rozvoj a vzdělání.…

Nejčtenější články

Doporučujeme