Horoskop na červenec: Koho čeká skvělé léto, kdo by měl šetřit síly?

1. 7. 2021
Horoskop na červenec: Koho čeká skvělé léto, kdo by měl šetřit síly?
Jaký bude červenec, kdo bude plný energie, kdo naopak mele z posledního? Podívejte se, co vašemu znamení předpovídají hvězdy. Jaký je váš horoskop na červen 2021? A v úvodu článku pak najdete na videu horoskop pro všechna znamení na celé léto.

Beran (21. 3. − 20. 4.)

Práce a peníze

Odstartujete vskutku velkolepě. Jste velmi soutěživí a chcete podávat co nejlepší výkony. Do 11. to bude hračka, ale pak musíte vynaložit více námahy. Negativní kvadratura Merkuru brzdí vaše myšlení.

Rodina a vztahy

Rodina je opěrným bodem, k němuž se ze svých toulek rádi vracíte. Častěji si lámete hlavu s tím, jak blízké potěšit. Utrácíte za různé dárky a ve hře je společná dovolená. Při ní nehodláte šetřit.

Zdraví a kondice

Přibrzdit vás mohou nejrůznější zánětlivá onemocnění. Nepodceňujte prevenci a případné potíže konzultujte s lékařem. Nejnáchylnějším místem na těle jsou nyní ledviny. Pozor na prochladnutí ve vodě!

Jaké nás čeká léto? Mrkněte na video v úvodu článku.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Pracovní prostředí je o něco lepší než minulý týden. Pilně na sobě dřete a plníte příkazy šéfa. Je pravda, že jsou vám jeho požadavky proti srsti, ale stejně poslechnete. I v milostných…