Horoskop na duben: Jak se nám bude dařit, vrátí se náš život už k normálu?

1. 4. 2021
Horoskop na duben: Jak se nám bude dařit, vrátí se náš život už k normálu?
Přinese nám duben novou naději? Vrátí se náš život alespoň trošku do normálu? Jak budeme vše zvládat, kdo bude plný energie, kdo naopak mele z posledního? Podívejte se, co vašemu znamení předpovídají hvězdy. Jaký je váš horoskop na duben 2021?

Beran (21. 3. − 20. 4.)

Práce a peníze

V poslední dekádě si dávejte pozor na zbytečné výdaje. Následně byste mohli postrádat finance do důležitějších investic. Na pracovišti vládne napětí. I přes stresující chvíle podáváte dobré výkony.

Rodina a vztahy

Volný čas spravedlivě rozdělujete mezi péči o rodinu a své zájmy. Nenecháte na sebe útočit někoho blízkého, když není v právu. Díky přátelům poznáte nové tváře a vrhnete se s nimi do něčeho zábavného.

Zdraví a kondice

Díky výborné kondici před sebou nemáte prakticky žádné limity. Jarní atmosféru prožíváte všemi smysly. Při pohybu na čerstvém vzduchu zapomenete na všechno negativní a načerpáte nové psychické síly.

Akupunktura. Jak vyléčit alternativní cestou nejen bolest zad. Podívejte se na video: 

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Máte dojem, že si s vámi osud zahrává. Zkraje měsíce jste byli profesně bezradní a momentálně jste opět nad věcí. Nadřízený si vás považuje, dokonce si můžete pomoci k lepšímu pracovnímu…