Horoskop na duben: Jak se nám bude dařit, vrátí se náš život už k normálu?

Horoskop na duben: Jak se nám bude dařit, vrátí se náš život už k normálu?

Přinese nám duben novou naději? Vrátí se náš život alespoň trošku do normálu? Jak budeme vše zvládat, kdo bude plný energie, kdo naopak mele z posledního? Podívejte se, co vašemu znamení předpovídají hvězdy. Jaký je váš horoskop na duben 2021?

Beran (21. 3. − 20. 4.)

Práce a peníze

V poslední dekádě si dávejte pozor na zbytečné výdaje. Následně byste mohli postrádat finance do důležitějších investic. Na pracovišti vládne napětí. I přes stresující chvíle podáváte dobré výkony.

Rodina a vztahy

Volný čas spravedlivě rozdělujete mezi péči o rodinu a své zájmy. Nenecháte na sebe útočit někoho blízkého, když není v právu. Díky přátelům poznáte nové tváře a vrhnete se s nimi do něčeho zábavného.

Zdraví a kondice

Díky výborné kondici před sebou nemáte prakticky žádné limity. Jarní atmosféru prožíváte všemi smysly. Při pohybu na čerstvém vzduchu zapomenete na všechno negativní a načerpáte nové psychické síly.

Akupunktura. Jak vyléčit alternativní cestou nejen bolest zad. Podívejte se na video: 

Pokračování 2 / 12

Býk (21. 4. − 21. 5.)

Práce a peníze

V zaměstnání máte pocit, že se situace vyvíjí podle hesla – co tě nezabije, to tě posílí. První dvě dekády budou psychicky i fyzicky náročné. Od 19. roste šance, že vynaložená energie nebyla zbytečná.

Rodina a vztahy

Zkraje měsíce se nemusíte pohodnout s některým členem rodiny. Dotyčný bohužel neustojí vaši upřímnost a nechce slyšet nic dalšího. Ve druhé půli apríla se rozhodnete raději nabídnout smírčí řešení.

Zdraví a kondice

Sklízíte ovoce za péči o tělo v uplynulých týdnech. Dobrá odolnost proti nemocem zajišťuje volné pole působnosti pro vaše sportovní a volnočasové aktivity. Nebudete bojovat ani s nedostatkem energie.

Pokračování 3 / 12

Blíženci (22. 5. − 21. 6.)

Práce a peníze

Do 18. 4. se zaměřte na vyřizování úředních a administrativních záležitostí. Případné potíže řešíte s chladnou hlavou. Ani v zaměstnání vám nemůže jen tak někdo konkurovat. Jste intelektuálně na výši.

Rodina a vztahy

Ve volném čase se ani chvíli nenudíte. Máte kupu plánů a když náhodou nějaký plán nevyjde, hned ho nahradíte jinou činností. Blízcí vám zdárně sekundují. Všichni jsou vám vděční, že vymýšlíte zábavu.

Zdraví a kondice

Nervová soustava dostává po celý měsíc zabrat. Spousta podnětů vás může vyčerpávat. Nezapomínejte na odpočinek v čele s osmihodinovým spánkem. Aktivní relaxace tentokrát přinese pouze poloviční úlevu.

Pokračování 4 / 12

Rak (22. 6. − 22. 7.)

Práce a peníze

Vyhýbáte se důležitým úkolům, protože se bojíte neúspěchu. Také hůř nacházíte motivaci, proč se vůbec do práce pouštět. Ještě než se duben rozloučí s nadvládou, bude vaše kariéra zpátky na výsluní.

Rodina a vztahy

První dubnová polovina není nijak zvlášť příznivá ani v rodinném kruhu. Obviňujete blízké, že s vámi nemají soucit, ti vás vidí jako přecitlivělé a vztahovačné. Ztracený optimismus najdete po 19. 4.

Zdraví a kondice

Zhoršený metabolismus má příčinu v nevyrovnané psychice. Pokuste se neprožívat všední starosti, jako by se jednalo o něco tragického. Zklidněte mysl procházkou po lese a meduňkovým čajem před spaním.

Pokračování 5 / 12

Lev (23. 7. − 22. 8.)

Práce a peníze

Velké nadšení do práce jde ruku v ruce s vaším know-how. Dokážete se poprat s náročnými úkoly, přesně poznáte, co chtějí klienti i nadřízení slyšet. Proč jim to tedy nenaservírovat na zlatém podnose?

Rodina a vztahy

Patříte mezi společenská znamení. V dubnu vymyslíte program pro rodinu i blízké přátele. Prim hrají pobyty na horách a v přírodě. Do 22. 4. toužíte také po změnách. Může to být účes, ale i nový gauč.

Zdraví a kondice

Jste ohromně aktivní a hvězdy neupozorňují na žádné výraznější zdravotní komplikace. Se svými silami umíte hospodařit a dbáte na to, aby vaše tělo spolehlivě fungovalo. Dopřáváte si jenom to nejlepší.

Pokračování 6 / 12

Panna (23. 8. − 22. 9.)

Práce a peníze

Povinnosti vás dost vyčerpávají a před nadřízeným spíše kličkujete, než byste mu šli vstříc. Šéf vás rozhodně nešetří, atmosféra tedy může být vyhrocená. Od 19. 4. se ale vítr otáčí ve váš prospěch.

Rodina a vztahy

Ze všeho nejvíc potřebujete mít svůj vlastní klid. Pořád se vám zdá, že po vás někdo něco chce a zatěžuje vás svými problémy, i když máte těch svých až nad hlavu. Blízcí se vám raději klidí z cesty.

Zdraví a kondice

Jaro je v plném proudu a tělo by si zasloužilo pořádnou očistu. Zanesený lymfatický systém odblokuje profesionální masáž, pomůže také otužování a bylinné masti. Uleví se hlavně dolním končetinám.

Pokračování 7 / 12

Váhy (23. 9. − 23. 10.)

Práce a peníze

Do 22. dubna vás v osobním rozmachu nic nelimituje. Každý den využijete do poslední minuty, jste společenští a chcete se bavit. Sportujete, hledáte nové koníčky, užíváte si probouzející se přírodu.

Rodina a vztahy

S přibývajícím měsícem roste riziko úrazů. Dejte pozor při práci ve výškách a vyhněte se adrenalinovým sportům. Nemuselo by se vám vyplatit přepínat síly. Po celý duben je zvýšená tendence k zánětům.

Zdraví a kondice

Dávejte si pozor na zlomeniny a jiné nepříjemné úrazy, k nimž budete v dubnu obzvlášť náchylní. Snažte se být maximálně opatrní a vyhýbejte se takovým činnostem, které zavánějí zbytečným hazardem.

Pokračování 8 / 12

Štír (24. 10. − 22. 11.)

Práce a peníze

Pozor, abyste nepřecenili své schopnosti. Šéf vás drží při zemi, což se vás dotýká. Nebuďte vztahovační a přiznejte si, že ne vše se daří podle plánu. Odpočinete si a zrelaxovaní podáte lepší výkony.

Rodina a vztahy

Dřívější nevinné pošťuchování mezi členy domácnosti nabírá na intenzitě. Především kolem 7. dubna je atmosféra třeskutá a hrozí pořádná hádka. Než spustíte vodopád slov, uvědomte si, co může způsobit.

Zdraví a kondice

Pomalu se blíží plavková sezóna, ale tělo má tendenci přibývat na váze místo toho, abyste se přebytečných kil zbavovali. Nezajídejte stres a únavu. Změna životosprávy je třeba nejen kvůli vzhledu.

Pokračování 9 / 12

Střelec (23. 11. − 21. 12.)

Práce a peníze

Vedení se zpočátku neztotožňuje s vašimi nápady a názory. Neházejte flintu do žita a stůjte za svým. Pracujete na sto procent a brzy se ukáže, že vámi navržená inovace je pro všechny velkým přínosem.

Rodina a vztahy

Domácí povinnosti nejdou hladce. Od jedné činnosti utíkáte k druhé a nic nedokončíte. Nedodělky vás znervózňují – a co teprve vaše blízké. Raději práci o pár týdnů odložte a vyrazte na čerstvý vzduch.

Zdraví a kondice

Sklon k infekčním onemocněním není radno podceňovat. Vyhýbejte se místům s vyšší koncentrací osob a chraňte se používáním ochranných prostředků. Tou nejlepší obranou je posilování imunitního systému.

Pokračování 10 / 12

Kozoroh (22. 12. − 20. 1.)

Práce a peníze

Když přijde řeč na peníze, snažte se všechny závazky řešit s rozvahou a časovou rezervou. Do půli měsíce toho moc neušetříte, pak se zaměříte na hledání nových zdrojů. Kolem 23. 4. se vyhněte půjčkám.

Rodina a vztahy

Napjatá atmosféra v rodinném kruhu vyžaduje otevřené jednání. I když může být rozhovor nepříjemný, nemůžete ho odkládat. Do 18. dubna zjistíte, s kým máte tu čest. Některé vztahy se stanou minulostí.

Zdraví a kondice

Zaměřte se na pokožku hlavy, kde vás mohou trápit menší potíže jako ekzém či lupy. Jaro je ideální dobou pro komplexní očistu organismu. Zkuste odvar z kopřiv, mykotické potíže zmírní tea tree olej.

Pokračování 11 / 12

Vodnář (21. 1. − 20. 2.)

Práce a peníze

Zatímco v první polovině dubna je profesní rozmach zcela přirozený, poslední dekáda už z tohoto pohledu skřípe. Nedokážete odhadnout své schopnosti, energie klesá, zato sebejistoty máte na rozdávání.

Rodina a vztahy

Volný čas naplníte koníčky i úplně novými aktivitami. Ve sportu i při vzdělávání děláte ohromné pokroky. Když se do něčeho pouštíte, chcete být nejlepší. Nezapomínejte, že někdy musíte odpočívat.

Zdraví a kondice

Odolnost organismu vypadá po celý měsíc výborně, zdravotní stránka je stabilní. Pouze v poslední dekádě byste měli brát ohled na svou kondici. Energetický rezervoár není bezedný a rychleji se vyčerpá.

Pokračování 12 / 12

Ryby (21. 2. − 20. 3.)

Práce a peníze

Do 19. dubna nevíte, kde vám hlava stojí. Jste pod drobnohledem nadřízených a potýkáte se s jejich neustálou nespokojeností. Pak se vám podaří nastartovat motory a všem vytřete zrak skvělými výsledky.

Rodina a vztahy

Očekávat empatii od jistého člena domácnosti je zbytečné. Netrapte se tím, protože každý jste z úplně jiného těsta. Lepší období pro osobní rozmach nastává po 23. dubnu. Umíte prožít den na maximum.

Zdraví a kondice

Je na čase udělat v šatníku změnu. Je jaro a přehřívání organismu vám nesvědčí. Začnete s otužováním, tělo nepřehřívejte ani nevhodnými nápoji a jídlem. Doma stáhněte topení, ušetříte účet i zdraví.

Doporučujeme

Články odjinud