Horoskop na duben Jarmily Gričové: Co je teď nejdůležitější pro vaše znamení?

1. 4. 2020
Horoskop na duben Jarmily Gričové: Co je teď nejdůležitější pro vaše znamení?
Za normálních okolností bývá duben vnímán jako tak trochu odpočinkový měsíc. První kolo daní za námi a do druhého kola v červnu daleko. Den se prodlužuje, sluníčko svítí a člověk se raduje ze života. Jistý stres prožívají jen maturanti a ti, co se chystají na zkoušky na střední školu. Letos se však do těchto slibných představ připletl koronavirus. Líbit se nám to nemusí, ale srovnat se s ním musíme. Podívali jsme se do hvězd a zjistili, co by jednotlivá znamení měla dělat, aby to zvládla. Kdybyste se však už preventivně rozhodli, že ke všemu, co měsíc přinese, přistoupíte s optimismem, bude to nejlepší!

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Vaše bojovná povaha a přesvědčení, že si k vám všechno včetně koronaviru dovolí jen tolik, kolik mu dovolíte vy sami, opět přijdou ke cti. Problémy, které v souvislosti se změněnou společenskou situací vzniknou, na vás působí vyloženě motivačně. Ať se děje cokoli, vy se na kolena srazit nenecháte. Mezi 11. a 27. dubnem navíc dokážete skvěle využít Merkura ve vašem znamení. Ladí jak s Venuší, tak i s Marsem a Saturnem. Trochu však naráží na energii Jupitera z Kozoroha. Pokud hodláte prosazovat něco (a třeba i to, co je objektivně opravdu dobré), musíte jednat rozumně. Tím, že budete své názory do svých blízkých tlačit, nic nezískáte. Když je však navedete na cestu a dopřejete jim čas a prostor, v němž ke stejnému závěru dospějí sami, bude to daleko lepší. Navíc z toho vyjdete jako moudrý člověk, se kterým je i v těchto náročných časech radost žít.  

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Pracovní nasazení se nezmění ani na konci týdne. Všechno šlape jako hodinky a pomalu plánujete aktivity na víkend. Je pravda, že se konečně odvážete a nebudete ležet v knihách a uklízet.…