Horoskop na květen 2010

24. 5. 2010
Horoskop na květen 2010
Začátek května bude sice náročný, ale na druhou stranu i z pohledu problémů a komplikací docela přehledný. Nebeská tělesa napovídají, že časy sice do budoucna nejsou ani nebudou vůbec jednoduché, alespoň je však jasné, o co jde, s čím musíme bojovat a co je třeba udělat.

Klepněte pro větší obrázek

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!

Beran (21. 3.–20. 4.) S nepříjemnostmi zatočíte, aniž byste si nějak zvlášť brali servítky. Akční i dynamické energie byste měli mít stále dost, a pokud se vám v minulém období něco nepovedlo, můžete to využít jako hnací motor pro snahu o nápravu či změnu. Sebevědomí vám zřejmě chybět nebude. Dařit by se vám měly domácí a rodinné aktivity – vězte, že veškeré vložené úsilí se později zúročí. Ke konci měsíce možná budete muset sami sebe přemlouvat, abyste dokončili načatou práci. Poselství: Vyhněte se pokud možno strachu z možného opakování již prožitého neúspěchu. Je důležité si věřit a znovu se vydat do boje, obohaceni prožitými zkušenostmi.

Blíženci (22. 5.–21. 6.) Můžete se těšit na převážně radostné dny. Měli byste být hraví, veselí a přenášet svou náladu i na ostatní. Někdy si možná budete připadat, jako by vám narostla křídla. Také je dost pravděpodobné, že budete mít možnost prožít milostné dobrodružství, a to s někým velmi příjemným i nápaditým. Nemělo by vás nic omezovat, takže se pusťte do realizace záměrů, jejichž uskutečnění již delší dobu plánujete. Poselství: Nenechte se odradit nikým a ničím. Pokud se budete řídit svou intuicí a vše si dobře nejen promyslíte, ale i „procítíte“, nemůžete se mýlit.

Rak (22. 6.–22. 7.) V tomto měsíci by vám to mělo výborně myslet a při možném obchodním či jiném jednání dosáhnete úspěchu. V partnerských vztazích však budete trochu zkoušeni, pravděpodobně zejména z toho, zda jste se ponaučili z minulých i nedávných zážitků. Možná, že nastane situace, kdy budete mít příležitost i pokušení udělat něco, o čem si budete myslet, že se to nikdo nedozví. Ale pozor, prozrazení hrozí víc, než tušíte. Jednejte proto vždy v souladu jak s obecně uznávanými pravidly, tak se svým svědomím. Poselství: V případě nejasností si opakujte: „Vážím si své schopnosti stát při sobě v období těžkých situací. Jsem vyrovnaná a svobodná bytost.“

Lev (23. 7.–22. 8.) Hned na počátku měsíce zjistíte, že jste v něčem narazili, a budete nuceni trochu přehodnotit své cíle či taktiku. Příčinou bude možná vaše zbrklé, nepromyšlené a příliš energické jednání. Nedivte se proto, pokud se někdo ozve a případně projeví svůj nesouhlas s vámi veřejně či nahlas. Koncem měsíce zvolte spíše aktivity relaxačního charakteru a vyhněte se pokud možno adrenalinovým i jinak zátěžovým sportům. Poselství: Přijměte bez jakýchkoli výmluv zodpovědnost za své činy, protože jen tak budete moci ukázat svoji sílu a charakter.

Panna (23. 8.–22. 9.) Hned zpočátku měsíce byste měli prožívat hlavně věci příjemné. Budete mít dostatek energie a dařit by se vám mělo rovněž ve finanční oblasti. Je dost možné, že budete mít chuť zkoušet realizovat věci nové nebo na váš vkus tak trochu bláznivé. Okolí z toho může být poněkud v šoku, vy se však nenechte odradit, protože nové zkušenosti pro vás budou přínosné. Koncem měsíce byste měli mít dostatek peněz, přesto si ale hlídejte výdaje. Poselství: Máte velké nadání komunikovat s lidmi každé věkové skupiny. Využijte této přednosti pro dobro své i ostatních.

Váhy (23. 9.–23. 10.) Počátkem měsíce by se u vás nemělo dít nic zásadního a problémového. Měl by to být takový klid po pěšině a období pro vás by to mělo být vyvážené. Možných větších problémů z minulosti byste se měli zbavit a tlak z okolí by měl být také na ústupu. Ideální pro vás proto bude věnovat se převážně věcem rutinním a nenáročným. Zásadní rozhodování a větší změny v osobním životě nechte na později. Koncem měsíce se můžete těšit na nějakou zajímavou nabídku. Poselství: Všechno nedůležité hoďte za hlavu a sami si určete, čemu se chcete věnovat a do čeho chcete investovat peníze a energii.

Štír (24. 10.–22. 11.) Nudit se určitě nebudete. Pravděpodobně to pro vás bude poněkud náročné období, hlavně co se týče vaší kariéry a společenského postavení. Asi budete muset vyvinout více úsilí, abyste obhájili své postoje a názory, což zřejmě nebude nikterak jednoduché. Je také možné, že budete muset opustit staré pro nové, ale vztahů by se to týkat nemělo. Spíše se bude jednat o zajeté zvyky v pracovní či osobní oblasti. Zdravotně si dejte pozor na prochladnutí a zánět močových cest. Poselství: Inspirujte se situacemi, z nichž se můžete poučit nebo se jejich prostřednictvím něco naučit. Bude to pro vás velmi prospěšné.

Střelec (23. 11.–21. 12.) V případě, že budete chtít prosazovat své názory nebo sebe sama, budete mítvýborné podmínky. Využijte příznivé situace a pokuste se o to, na co jste třeba v minulém období neměli odvahu. Také z vás bude yzařovat obrovské charisma, a proto vám málokdo odolá. Energie byste měli mít na rozdávání, tudíž i vaše výdrž bude větší než kdy jindy. Je možné, že se dočkáte nějakého přírůstku v rodině. Dobrých výsledků byste se měli dočkat, i co se týká sportu a jiné kolektivní činnosti či aktivity. Koncem měsíce se vám bude dařit při uzavírání obchodů a dohod. Poselství: Vytvářejte vědomě hodnoty, které budou přínosem pro vaše bližní a vaše bezprostřední okolí.

Kozoroh (22. 12.–20. 1.) V tomto období budete pravděpodobně sklízet plody své předchozí práce, což by se také mělo projevit na vašem účtu. Mezi další potěšující fakta patří, že pokud jste postupovali seriózně a poctivě, budou se vám i nadále nabízet nové příležitosti k finančnímu výdělku. Budete oplývat i nadměrnými sklony k tvořivosti a nápaditosti. Je také možné, že se setkáte s někým, kdo vám bude na vaší cestě velmi prospěšný. Koncem měsíce se zaměřte na to, aby byl spokojen i váš partner, bude to důležité. Poselství: V tomto období se stanete rozeným vůdcem, a proto se můžete pokusit realizovat i „nemožné“.Nutná však bude zodpovědnost a diplomacie.

Vodnář (21. 1.–20. 2.) Květen pro vás nebude právě ideální. Problematicky postavený Mars naznačuje možnost bojů, sklon k vyčerpanosti a hrozící nebezpečí úrazů. Buďte velice opatrní nejen v činech, ale ve svých slovech a celkovém projevu. Vždy postupujte s rozmyslem a pokud možno v klidu. Rovněž na vás mohou působit svody a tendence k milostným úletům. Je totiž pravděpodobné, že budete mít sklony jednat v rozporu se sebou samými. Nastolte si proto raději řád i disciplínu a řiďte se jimi. Poselství: Snažte se vyhledávat harmonická místa v přírodě. Načerpáte tam tolik potřebnou pozitivní a posilující energii.

Ryby (21. 2.–20. 3.) Zaměřte se na možné výdělečné aktivity, mělo by se vám dařit. Když dostanete nápad, neschovávejte si jej do šuplíku, ale hned se ho snažte realizovat. Pomocníků byste měli mít kolem sebe dost, jen je nepřehlížejte. Nebojte se požádat o radu někoho zkušenějšího, do budoucna se vám to vyplatí. Pokud se rozhodnete trochu podpořit své zdraví, mělo by brzo dojít k viditelnému zlepšení problému, který jste možná chtěli řešit. Koncem měsíce pozor na přílišnou konzumaci alkoholu a jiných látek vyvolávajících závislost. Poselství: Neunikejte z reality a raději využijte svých možností a znalostí uložených hluboko ve vás. Jen vy sami je můžete vytáhnout na světlo.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Po pracovišti lítáte jako blázni a nedokážete si představit, co se s vámi děje! Nápady sypete jako z rukávu, a navíc jsou báječné! Před Vánoci zaperlíte a zapíšete se do paměti…

Nejčtenější články

Doporučujeme