Horoskop na květen: Co je teď klíčové pro vaše znamení?

2. 5. 2020
Horoskop na květen: Co je teď klíčové pro vaše znamení?
Naději do našich životů vnáší pozitivní vývoj koronavirové epidemie, skoro jako bychom se mohli pomalu vracet do normálu. Ale aby toho nebylo málo, panuje strašné sucho a na jaře úrodu spálil mráz. Je už těm pohromám konec, nebo se máme bát i v našem soukromém životě? Podívejte se, co vašemu znamení hvězdy předpovídají. Jaký je váš horoskop na květen 2020?

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Práce a peníze

Dokážete prodat znalosti a dlouholeté zkušenosti. Hlavně poslední dekáda je bohatá na profesní zisky. Nadřízení nešetří chválou, dokonce o vás projeví zájem konkurence. Její nabídku rozhodně zvažte.

Rodina a vztahy

Spojení magické Luny s Venuší je požehnáním pro soukromý život. V rodinném kruhu najdete pochopení i cennou radu pro krizové chvíle. S blízkými ochotně trávíte většinu volného času. A nikdo se nenudí.

Zdraví a kondice

Ani zdravotní stav není tím, co by vás v průběhu května brzdilo v rozmachu. Máte dostatek sil, jste pohybliví a imunita funguje na plné obrátky. Už jste si stihli vyčistit tělo po zimě? Začněte hned.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Vcházíte do pracovně náročného týdne, který vám přinese vyčerpání a zklamání. Na povinnosti se nemůžete dobře soustředit, proto se objeví nepříjemnosti. Dávejte si pozor na to, ať…