Horoskop na květen: Komu se bude dařit v práci?

30. 4. 2019
Horoskop na květen: Komu se bude dařit v práci?
S příchodem jara se otevírá příroda, vše pučí a spolu s tím se v novém měsíci otevírají i nové možnosti. Nepropásněte svou příležitost, mějte oči otevřené, často podceňujeme věci, které na první pohled působí nenápadně, přitom jsou příslibem změny.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Práce a peníze

Odvádíte perfektní výsledky, ale svým temperamentem můžete leccos pokazit. Jednáte podle rčení, co na srdci, to na jazyku. Nerozvážné výměny názoru byste brzy litovali hlavně ve vztahu k nadřízeným.

Rodina a vztahy

Do 17. května se vám daří držet jazyk za zuby a jednat laskavě, takže nehrozí vážné rozepře. Druhá část měsíce je o poznání náročnější. Příbuzní vás pořád něčím rozčilují a rozladění je na vás znát.

Zdraví a kondice

Stejně jako létá nahoru a dolů vaše náladová křivka, pohybuje se také krevní tlak. Proto vás může trápit arytmie a potíže se srdíčkem. Myslete na své zdraví a hledejte cestu k vnitřnímu zklidnění.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Jeden člen rodiny vás hrozně štve, protože nesouhlasí s vašimi názory. Ani vám nevadí fakt, že si myslí něco jiného. Nejvíce vás vytáčí jeho nadřazenost. Na domácí půdě nemáte klid a v…

Nejčtenější články

Doporučujeme