Horoskop na leden: Kterým znamením přeje začátek roku 2020? Patříte mezi ně?

Horoskop na leden: Kterým znamením přeje začátek roku 2020? Patříte mezi ně?

Rok 2020 začíná novou dekádu. Co přinese jeho začátek? Jak to bude v práci, se zdravím a s rodinným životem? Tady je horoskop pro leden 2020.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Práce a peníze

Zuby nehty odoláváte překážkám a snažíte se myslet pozitivně. Až do 19. ledna vám chtě nechtě nervy občas ujedou. Smiřte se s tím a zkuste v sobě emoce nedusit. Odreagujte se při oblíbeném sportu.

Rodina a vztahy

Doceníte význam harmonického rodinného zázemí. Příbuzní se vás snaží rozptýlit v náročných chvílích a vrací vám úsměv na tvář. Připravují zajímavý program, abyste se netrápili kvůli zbytečnostem.

Zdraví a kondice

Energie na tom není špatně, ale hodně ji ovlivňují psychické výkyvy. Snažte se být v pohodě a uvidíte, jak rychle se zlepší zdravotní stav. Nežijte pro práci. Na světě jsou mnohem důležitější věci.

Pokračování 2 / 12

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Práce a peníze

Dokud všechno klape jako po drátkách, vznášíte se v oblacích. Po 15. lednu se situace obrátí a máte tendenci k unáhleným rozhodnutím. Je škoda házet flintu do žita hned při první zmínce neúspěchu.

Rodina a vztahy

Zpočátku táhnete s rodinou za jeden provaz, jste veselí a vzájemně se podporujete. Od 16. se bohužel atmosféra promění. Neprávem si myslíte, že rodinu svými problémy obtěžujete, a tak se jí straníte.

Zdraví a kondice

Zkraje roku vás mohou potrápit drobné zdravotní neduhy v čele s pálením žáhy nebo záněty močového ústrojí. Prevence je důležitější než jindy. Dbejte na vyvážený jídelníček a pozor na mnoho sladkého.

Pokračování 3 / 12

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Práce a peníze

Atmosféra na pracovišti není na začátku roku nikterak slavná. Navíc se vám nedaří podle představ, takže jste unavení a frustrovaní z neúspěchu. Merkur vás zachrání a umožní, abyste znovu zazářili.

Rodina a vztahy

S protějškem jste na válečné notě, ale naštěstí se dokážete vyhnout konfrontaci a našlapujete kolem sebe po špičkách. Od 16. se napjaté klima uvolňuje, takže se celá rodina může svobodně nadechnout.

Zdraví a kondice

Držte se v teple a při sportování zohledněte své limity. Klouby jsou po celý měsíc extrémně citlivé. Hrozí jejich prostydnutí, ale i revmatické potíže. Proto pozor na přehnaná novoroční předsevzetí.

Pokračování 4 / 12

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Práce a peníze

Domluva s nadřízeným je hodně náročná. Pokud chcete vyřešit termín dovolené nebo možné zvýšení mzdy, lépe si to načasujte. Teď stěží najdete společnou řeč. Nepočítejte ani s extra podporou kolegů.

Rodina a vztahy

Bojíte se oponovat jistému členovi rodiny, abyste nezhoršovali domácí atmosféru. Přes veškerou snahu se nakonec hádce nevyhnete. Od 12. ledna se naštěstí zaměříte na koníčky a věci, které vás spojují.

Zdraví a kondice

Raci se potřebují dostat do kondice hlavně psychicky. Naučte se odpočívat a každý den si vyčleňte alespoň pár minut sami pro sebe. Kdy naposledy jste udělali něco, co vám dělá skutečnou radost?

Pokračování 5 / 12

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Práce a peníze

Dáváte si vysoké cíle a zkraje měsíce stíháte neuvěřitelné množství povinností. Time-management máte v malíku. Od 16. se poměr sil mění. Vedení se zavděčíte jen stěží, ale určitě nevyvolávejte hádky.

Rodina a vztahy

Jste nadšení pro každou změnu a když dostanete nápad, chcete ho ihned zrealizovat. Zblázníte se do nákupů! Kromě vylepšování domácnosti se zaměříte i na volnočasové aktivity. Láká vás zajímavý sport.

Zdraví a kondice

Po prosincovém debužírování byste si měli odlehčit jídelníček. Tělo si zaslouží odlehčenou stravu i detoxikační kúru. Bylinkami pročistěte ledviny i lymfatický systém. Vyhněte se hlavně tučným jídlům. Hýbejte se.

Pokračování 6 / 12

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Práce a peníze

Přísun financí je přibrzděný a upozorňuje, že byste měli investovat jen do nezbytných položek. V opačném případě se můžete ve druhé půli ledna ocitnout na suchu. Nenechte se zlákat výhodnými slevami.

Rodina a vztahy

Napjaté vztahy se objevují mezi rodiči a dětmi. Očekáváte z jejich strany podporu, ale reakce bude odlišná. Mezigenerační rozdíly jsou nejvíce citelné kolem 20. ledna. Snažte se držet city pod pokličkou.

Zdraví a kondice

Start roku 2020 zatěžuje játra. Více se starejte, co všechno během dne konzumujete. Vyhněte se těžkým a kořeněným jídlům, nepřehánějte to s kávou ani alkoholem. Pleť je dokonalou odrazovou plochou.

Pokračování 7 / 12

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Práce a peníze

První dvě dekády nejsou pro kariéru moc příznivé. Vedení je kritické vůči novátorskému přístupu a brání vám v rozmachu. Nakonec nezbude nic jiného, než aby vám umožnili vyzkoušet, zda by nefungoval.

Rodina a vztahy

V rodinném kruhu se musíte vypořádat s člověkem, který si nebere servítky. Myslí, že se všechno bude točit kolem něj. Dáte mu najevo, že nehodláte tancovat podle toho, jak píská. Stanovíte jasné meze.

Zdraví a kondice

Pitný režim je v lednu nesmírně důležitý. Přes den si dopřejte dostatek čisté vody, abyste odplavili všechny škodliviny. Ledviny jsou zatěžované, a tak jim večer dopřejte oddech a před spaním nepijte.

Pokračování 8 / 12

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Práce a peníze

Vedení na vás hodně spoléhá, a když se sami neozvete, bude vám nakládat pořád další a další povinnosti. Nechcete ho zklamat, na druhé straně máte jednom jednu hlavu a dvě ruce. Někdy se musíte vyspat.

Rodina a vztahy

Stačí jeden člověk a harmonie je na padrť. Dotyčný potřebuje mít poslední slovo a běda, když není po jeho. Zaujmete rozumný postoj a na jeho poznámky vůbec nereagujete. Komunikaci omezíte na minimum.

Zdraví a kondice

Slabou stránkou zdraví je aktuálně hormonální systém. Ze všech stran se na vás valí stres a nedokážete se mu úplně vyhnout. Dopřejte si pravidelný pobyt v přírodě. Ta má na vaše nitro hojivé účinky.

Pokračování 9 / 12

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Práce a peníze

První polovina ledna slibuje rozpočtu přilepšení. Poté se ale konstelace otáčí a ze všeho by mohly zbýt jen plané sliby. Venušina kvadratura navíc podporuje neadekvátní utrácení. Buďte na sebe přísní.

Rodina a vztahy

Hodně vás láká myšlenka dovolené s lidmi, kteří jsou vám milí. Je přáno hlavně relaxu, což byste měli zohlednit při plánování. Vytáhněte rodinu na místo, kde si užijete zábavu a zároveň si odpočinete.

Zdraví a kondice

Záněty kloubů vás mohou pořádně pozlobit. Myslete na to, když se chystáte na sjezdovku, nebo začínáte s novoročním sportovním předsevzetím. Pohybujte se v rámci toho, co vám zlenivělé tělo dovolí.

Pokračování 10 / 12

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Práce a peníze

Pokud vyhlížíte slíbené prémie, nebo jste se nedočkali návratu půjčky, blýská se na lepší časy. Smůlu si držíte od těla, teď to vypadá, že se konečně navrací snaha a energie vložená do správných míst.

Rodina a vztahy

V rodině jste nepostradatelným článkem. Ostatní vás vyhledávají s prosbou o radu, nebo se vám jen tak přijdou vypovídat. Blízkým dodáváte střízlivý pohled a jejich bláznivé plány vracíte na pevnou zem.

Zdraví a kondice

Leden se podívá Kozorohům na zoubek. Kdy jste naposledy navštívili svého zubaře? Začněte se víc starat o ústní hygienu, jinak vás mohou zaskočit nepříjemné bolesti chrupu i dásní. Nezapomeňte na prevenci!

Pokračování 11 / 12

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Práce a peníze

Začíná vás dohánět tendence rozhazovat za zbytečnosti. Sice cítíte, že byste měli ubrat plyn, ale touha po novém zboží je silnější. Vyhněte se povánočním slevám v kamenných obchodech i na internetu.

Rodina a vztahy

Někdo se snaží změnit vaše priority i názory na život. Chvíli se koušete do jazyka, ale vaše trpělivost není bezmezná. Komunikace v rodinném kruhu je složitá. Nechcete vzájemně rozumět slovům druhého.

Zdraví a kondice

Dobrý zdravotní stav je vykoupený snad jen pomalým uvadáním vitality. Profitujete z energie načerpané během vánočních svátků a vůbec neodpočíváte. Přiznejte si, že nemáte nevyčerpatelný rezervoár.

Pokračování 12 / 12

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Práce a peníze

Snažíte se ustát vysoké pracovní tempo a plnit narůstající nároky nadřízených. S přibývajícími dny ovšem energie klesá. Přáli byste si na pár dní utéct někam na dovolenou. Hvězdy takový nápad oceňují.

Rodina a vztahy

Nevyměňujte staré přátele za nové. I když se na vás tváří velmi mile a máte pocit, že s nimi máte hodně společného. S velkou pravděpodobností jde o jednostranně výhodný vztah. Proto buďte opatrní.

Zdraví a kondice

Využijte lednového rozjezdu k tomu, abyste udělali něco pro své tělo. Hvězdy doporučují odlehčit ledvinám i játrům. Odlehčete jídelníček, dopřejte si bylinkové pitné kúry. Zbavíte se všech škodlivin.

Tady je podrobný horoskop pro rok 2020:

A tady horoskop lásky pro rok 2020:

Doporučujeme

Články odjinud