Horoskop na leden: Raci se nevyhnou hádkám, Lvi konečně potkají lásku

Horoskop na leden: Raci se nevyhnou hádkám, Lvi konečně potkají lásku

Rybám se bude i nadále dařit, Venuše a Neptun mají na toto znamení nadále pozitivní vliv. Naopak Rakům chybí energie. Co čeká jednotlivá znamení v lednu 2019?

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Láska a přátelství

Od druhého lednového týdne si v milostném životě užíváte jednu lahůdku za druhou. Zdá se, jako by vám vesmír chtěl dát okusit, jak vypadá opravdové blaho. Navíc myšleno v psychické i fyzické rovině!

Práce a peníze

Pokud jde o finance, je začátek roku velmi přívětivý. V zaměstnání ale nepočítejte s přátelskou atmosférou, s kolegy i nadřízenými si jdete trochu na nervy. Jupiter vám naštěstí pomáhá k nadhledu.

Rodina a vztahy

Vnitřní nervozita vám nedovolí na chvilku vypnout a užít si nicnedělání. Zkuste k tomu využít kamarády, po jejichž boku se budete cítit uvolněněji než v rodinném kruhu. I přesto se příbuzní snaží.

Zdraví a kondice

Narůstající energie se může ukázat jako kámen úrazu, tentokrát to platí doslova. Při sportování i nebezpečných činnostech buďte obzvlášť opatrní. S kulturistickými silami zacházejte v rukavičkách.

Pokračování 2 / 12

Býk (21.4. - 21.5.)

Láska a přátelství

Potkáváte mnoho lidí se stejnými hodnotami, což je po loňské neúrodě příjemná změna. Proto vám ani nevadí, že jde povětšinou o přátelské rozhovory, jimž k lásce chybí pověstná jiskřička. Brzy přijde.

Práce a peníze

Neaspirujete na titul zaměstnanec měsíce? Podle pracovního nasazení a názorového souladu s vedením to tak vypadá. Velkou zásluhu na tom mají projekty, k nimž jste se dostali. Jsou pro vás jako ušité.

Rodina a vztahy

Potíže s jistým členem rodiny vás provází po celý leden. Oba jste tvrdohlaví a nechcete ustoupit ze svého názoru ani o píď. Zkuste být tím moudřejším, vždyť se nejedná o životně důležitou otázku.

Zdraví a kondice

Pokud jste se dostali do zdravotních problémů, leden vám pomůže zpátky ke zdraví. Rychlejší uzdravení a rekonvalescence po operaci či zranění se dočkáte díky svému optimistickému myšlení. Chraňte jej!

Pokračování 3 / 12

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Láska a přátelství

Kněžka lásky je tentokrát jediným prskajícím prvkem, který vám to dokáže v lásce pošlapat. Kritické je hlavně téma financí, ale rozcházíte se i v otázce vkusu. Zkuste tyto oblasti hovoru vynechat.

Práce a peníze

Peníze dokážete obstarat klidně z minuty na minutu. Jednak je umíte vydělat, druhak víte, kde o ně můžete jednoduše požádat. Jen pozor, za co je hodláte utratit. Vyplatí se pečlivější kontrola výdajů.

Rodina a vztahy

Báječné období se ukazuje pro vztahy rodičů a dětí. Vzájemně se inspirujete, dodáváte si chuť do života a každý společný okamžik prožíváte na maximum. Proto by ratolesti měli být lednovou prioritou.

Zdraví a kondice

Zatímco ostatní znamení zvěrokruhu si lámou hlavu, jak shodit kila nabraná o Vánocích, Blíženci zdravou životosprávu moc neřeší. Sklony nabírat na váze jdou ruku v ruce s mnoha zdravotními problémy.

Pokračování 4 / 12

Rak (22.6. - 22.7.)

Láska a přátelství

Mars v Beranu není konstelací, která by přála romantice. Naopak vám pořádně přiloží pod kotel, proto hádky a neshody s partnerem budou na denním pořádku. Singles nemají na novou známost ani pomyšlení.

Práce a peníze

V zaměstnání postupujete pomalu, ale jistě. S rozvahou se vyhnete zbytečným komplikacím, navíc se před termínem odevzdání nenahrne víc úkolů, než můžete stihnout. Nepodceňujte pečlivý time-management.

Rodina a vztahy

V rodinném kruhu si připadáte nepochopení. Nejspíš se vám nedaří vyjádřit své myšlenky a potřeby správnými slovy. Hlavu vzhůru, v poslední lednové dekádě přichází změna a vy si užíváte vřelé klima.

Zdraví a kondice

Raci, v lednu je křehká nejenom vaše duševní, ale i tělesná schránka. Pozor na nepříjemné úrazy v čele se zlomeninami. Slabší pohybový aparát je také náchylný k nataženým svalům a bolesti kloubů.

Pokračování 5 / 12

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Láska a přátelství

Do 6. ledna se vám zdá, jako by se v milostném životě všechno hatilo. Zatněte zuby a vydržte. Zbytek měsíce vám spraví chuť a na neutěšený start roku si nevzpomenete. Všechno krásné vyžaduje svůj čas.

Práce a peníze

Trigon Marsu vás nenechá sedět se založenýma rukama. Ponouká k aktivitě a nabízí jednu skvělou kariérní šanci za druhou. Není divu, že se většinu měsíce nezastavíte. Kupředu vás žene i velká motivace.

Rodina a vztahy

Od 7. ledna si vychutnáváte parádní rodinnou atmosféru, za níž stojí hlavně veselé ratolesti. V jejich blízkosti se dokážete psychicky odreagovat a všechny starosti světa pro vás přestanou existovat.

Zdraví a kondice

S novým rokem si užíváte nové síly – duševní i fyzické. Vesmírní vládcové neukazují na žádné zdravotní neduhy. Zesilují vaši kondici a nabádají, abyste využili jejich přízeň pro upevnění svého zdraví.

Pokračování 6 / 12

Panna (23.8. - 22.9.)

Láska a přátelství

Po prvním lednovém týdnu přijde náhlé vystřízlivění. Najednou to mezi vámi neklape, rozdělují vás odlišné priority i estetické cítění. Nedělejte unáhlené kroky, tato vztahová krize nebude trvat věčně.

Práce a peníze

V zaměstnání jste jako ohnivá střela. Máte jasnou vizi, jíž chcete dosáhnout, navíc se věnujete činnostem, které vás doslova pohltí. Dokonce i během svého volna utíkáte v myšlenkách k jejich řešení.

Rodina a vztahy

Pokuste se udržovat vztahy s dětmi, kterým okolo 7. ledna skvěle rozumíte. Jednají s vámi otevřeně, proto se můžete dozvědět spoustu cenných informací. Je moudřejší většinou mlčet a nechat je mluvit.

Zdraví a kondice

Trávicí potíže úzce souvisí s vaší psychikou. Jistě budete souhlasit, že je toho na vás v poslední době příliš a nejspíš vám také něco velkého leží v žaludku. Pilulka vyřeší problémy pouze zdánlivě.

Pokračování 7 / 12

Váhy (23.9. - 23.10.)

Láska a přátelství

Hned zkraje roku vás čeká pořádná jízda! Týká se dokonce i nezadaných nebo jedinců v letitém vztahu. Erotické dusno by se dalo krájet. Dáváte prostor bujné fantazii a nenecháte se spoutat konvencemi.

Práce a peníze

Merkur může za to, že se v zaměstnání necháte snadno vykolejit. Stačí maličkost a hned skáčete jako popíchnutí, přenecháváte práci druhým a od všeho utíkáte. Záhy vás takové dětinské chování mrzí.

Rodina a vztahy

V prvním týdnu se mohou objevovat spory především vůči životnímu partnerovi. Ve zbylém čase je naštěstí začnete brát s humorem. Pohybujete se sice na hraně, ale je to i tak lepší než neustálé hádky.

Zdraví a kondice

Obvykle nemáte s psychikou velké problémy, ale leden vám docela zabrnká na nervy. Snažte se předejít neurózám pohybem na čerstvém vzduchu i meditací. Trocha sobeckého programu vám udělá jedině dobře.

Pokračování 8 / 12

Štír (24.10. - 22.11.)

Láska a přátelství

Nové známosti jsou veskrze příjemné, ale postrádají takzvanou chemii. Hledáte-li perspektivní partnerství, zaměřte se na lov hned zkraje měsíce. To se ve vašem okolí pohybuje perspektivní protějšek.

Práce a peníze

Motivace k akci vám nechybí po celý měsíc, navíc se radujete z originálních nápadů. Nadřízení vám uvolní ruce, abyste mohli ukázat profesní potenciál v plné kráse. Tak se nedržte zbytečně při zemi.

Rodina a vztahy

Potřeba hnízdit je v lednu citelná. Obklopujete se krásnými a hlavně praktickými věcmi, hýčkáte blízké a snažíte se vykouzlit vřelou atmosféru. Ani po konci svátků nehodláte zapadnout do stereotypu.

Zdraví a kondice

Imunitní systém funguje na plné obrátky. Staráte se, aby všemu zdraví nic nechybělo, a prevence je, jak známo, nejlepším lékařem. Hvězdy zesilují vaši fyzickou i duševní kondici. Jděte jim naproti.

Pokračování 9 / 12

Střelec (23.11. - 21.12.)

Láska a přátelství

Milostný život vzkvétá a spokojeni budou i dosud nezadaní jedinci. Cítíte, že nová známost je na spadnutí. Zapracujete na svém zevnějšku a vyrazíte na lov. Ve společnosti se po celý měsíc neztratíte.

Práce a peníze

Týmová spolupráce vám nedělá žádné potíže. S kolegy se domluvíte i na otázkách, v nichž byste se ještě vloni dohadovali. Teď zastáváte názor, že je zbytečné dělat si na pracovišti další nepřátele.

Rodina a vztahy

Luna v konjunkci s Neptunem zkresluje domácí dění. Nejspíš nerozumíte chování někoho blízkého a špatně si ho vykládáte. Pokuste se nedělat unáhlené závěry a počkejte, až záležitost sama vykrystalizuje.

Zdraví a kondice

Pokuste se zbavit tělo nežádoucích látek. Bylinkové čaje, saunování a změna životosprávy pomohou nastartovat unavený organismus a hlavně uleví zatíženým žlázám. V opačném případě hrozí různé záněty.

Pokračování 10 / 12

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Láska a přátelství

Obvykle nemáte problém udržet si odstup, a tím se vyhnout sporům. Tentokrát jste v partnerské diskusi až moc podobni svému zvířecímu patronovi. Není divu, že se drahé polovičce takové kejhání nelíbí.

Práce a peníze

Skoro všechno hovoří ve váš prospěch, přesto se v zaměstnání ne a ne prosadit. Někdo z kolegů nebo dokonce vedení samotné vám hází klacky pod nohy. V poslední dekádě se nepřívětivá situace otočí.

Rodina a vztahy

Okolo 14. ledna se věnujte úpravám domácnosti. Skvělý vkus ve spojení s praktickým uvažováním vám pomohou udělat i z minimálních možností hotové zázraky. Mnohdy příbuzenstvo překvapíte svou zručností!

Zdraví a kondice

Chystáte-li se k zubaři, odložte větší zákroky na další měsíc. V lednu by nemusely dopadnout podle očekávání. Plomby ani korunky nebudou držet, operace či extrakce zase vyžadují delší rekonvalescenci.

Pokračování 11 / 12

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Láska a přátelství

Hledáte svou spřízněnou duši? Potom se ke konci ledna nechte vytáhnout do společnosti nebo kývněte na rande ve čtyřech. Kamarádi vám dohodí někoho, s kým se názorově shodnete. Za pokus to stojí.

Práce a peníze

Jste jako vítr, který nikdo nezastaví a nespoutá. Originální nápady spolu s vysokým nasazením z vás dělají nepostradatelnou součást pracovního kolektivu. V lednu můžete pomýšlet na hvězdnou kariéru!

Rodina a vztahy

Rodině a domácnosti se budete věnovat až v poslední dekádě. Do té doby je soukromý život odsunutý na vedlejší kolej. Snažte se blízkým vysvětlit, že to děláte hlavně pro ně. Měli by vás podpořit.

Zdraví a kondice

Obranný štít funguje v lednu na výbornou. I když kolem všichni prskají, daří se vám držet nemoci od těla. Nepodceňujete prevenci a snažíte se dopovat vitamíny a pozitivní náladou. To je základ zdraví.

Pokračování 12 / 12

Ryby (21.2. - 20.3.)

Láska a přátelství

S navazováním nových známostí raději počkejte na další měsíc. Teď byste se mohli zakoukat akorát do sňatkového podvodníka nebo notorického sukničkáře. Nově navázané vztahy nemají velkou perspektivu.

Práce a peníze

Nadřízení nejsou nadšeni z vašeho neotřelého postupu. Sice vám nakonec musí dát zapravdu, ale své kroky budete obhajovat velmi těžko. Snažte se na sebe neupozorňovat a ztraťte se jako jeden v davu.

Rodina a vztahy

Vypjaté emoce vám dávají v rodinném kruhu zabrat. Nekončící debaty na stále stejná témata se okolo 19. ledna snaží utlumit moudrá osoba, která na rozdíl od ostatních prosazuje, že všechno má svůj čas.

Zdraví a kondice

Nezdá se, že by novoročním předsevzetím Ryb bylo snižovat tukové zásoby. Naopak pokračujete v prosincovém debužírování a fyzická kondice strmě klesá. Pohodlností si zakládáte na zdravotní potíže.

Doporučujeme

Články odjinud